شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 21
کد خبر: ۲۰۴۳۶۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
همزمان با روز جهانی کودک صورت گرفت؛
سوک: همزمان با روز جهانی کودک، مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با همراهی تعدادی از اعضای شورای شهر بوشهر از کودکان بستری در بیمارستان سلمان فارسی تامین اجتماعی عیادت کرد.
به گزارش سوک یونس خسروانی به اتفاق برخی از مدیران سازمان و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر با حضور در بخش اطفال بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر ضمن عیادت از کودکان بستری در این بخش، از مادران آنان وضعیت رسیدگی بیمارستان را جویا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر؛ وی و همراهان ایشان با حضور در بخش های پذیرش، هتلینگ و محل اقامت همراهان بیمار و پارکینگ بیمارستان سلمان فارسی، از آخرین تغییرات صورت گرفته در این بخش ها بازدید کرده و از میزان رضایت مردم در این زمینه ها نظرخواهی نمودند.


خسروانی در  حین سرکشی از بخش های مختلف بیمارستان، در خصوص ارتقای امکانات و توسعه بخش های این بیمارستان به اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر توضیح داد.

در این دیدار، عبدالخالق برزگرزاده، اکبر توسلی، روح الله نصرتی و مهرزاد آسایش از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر، مدیر کل تامین اجتماعی استان را در دیدار با کودکان بستری در بیمارستان سلمان فارسی همراهی کردند.

گفتنی است، در نظرخواهی صورت گرفته از سوی مدیرکل تامین اجتماعی استان و اعضای شورای اسلامی شهر از مراجعین این بیمارستان در خصوص میزان رضایت ایشان از امکانات و پرسنل بیمارستان، شهروندان رضایت بسیار خوبی داشتند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱
ملکوت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
0
1
کاره خوبی انجام دادن وخدا پسند.
نام:
ایمیل:
* نظر: