شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 21
کد خبر: ۲۰۴۳۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
سوک: در اجرای هرچه بهتر طرح سراسری تدوین سند جامع نظام نامه سلامت اولویت های این بخش مهم در نشست کمیته اندیشگاه این حوزه با حضور مسئولان و کارشناسان ذیربط در فرمانداری گناوه بررسی شد.
به گزارش سوک مسئول اندیشگاه تدوین سند جامع نظام نامه سلامت گناوه در این نشست گفت: سند جامع سلامت این شهرستان براساس چشم انداز 20 ساله باید تدوین شود که برای تحقق آن نیاز به مشارکت همه روسای ادارات، اقشار و موسسه های غیر دولتی با ارایه نقطه نظرات و راهکارهاست.

جواد رستمی افزود: شهرستان گناوه در اجرای این برنامه نسبت به دیگر شهرستان های استان پیشگام و اقدام های خوبی برای تدوین سند انجام شده است.

وی اضافه کرد: پس از برگزاری چندجلسه و بررسی های لازم در کمیته های پیام گزاران، اندیشگاه و مشارکت های مردمی، اولویت های حوزه سلامت شامل محیط زیست با دستور کار فاضلاب و پسماند، سلامت روان، اشتغال و کمبودهای نظام سلامت و درمان توسط مسئولان و کارشناسان مربوطه بررسی می شود.

دراین نشست هر کدام از مسئولان دستگاههای اجرایی مربوطه و کارشناسان مربوطه نظرات و مشکلات موجود را در حوزه های فاضلاب، پسماند، سلامت روان و اشتغال بیان و ارایه راهکار دادند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: