شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 21
کد خبر: ۲۰۴۳۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۷
مدیرکل استاندارد بوشهر:
سوک: مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت:با حذف نظام کاغذی و اجرای هوشمندسازی در حوزه استاندارد بوشهر، ارائه خدمات با سرعت و کیفیت بیشتر ارائه می‌شود.
به گزارش سوک محمد رحیم‌ بهره‌مند در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته استاندارد اظهار داشت: همزمان با هفته استاندارد، ویژه‌ برنامه‌های فراوانی در سطح استان بوشهر با موضوع استاندارد برگزار می‌شود که مهمترین آن هوشمندسازی بخشی از فعالیت‌های این سازمان است.

وی افزود: عمده این برنامه‌ها بر حول محور فرهنگ‌سازی در زمینه استفاده از وسائل استاندارد و افزایش آگاهی مردم در باره حقوق آنها به عنوان یک مصرف‌کننده از خدمات با محوریت استاندارد متمرکز شده است.

مدیرکل استاندارد بوشهر تصریح کرد: به دلیل همزمانی هفته استاندارد با طرح‌های هوشمندسازی به دنبال این هستیم که خدمات کاغذی را به صورت تدریجی اما با یک بازده زمانی کوتاه از سیستم استاندارد در استان بوشهر اجرا کنیم که پیش ‌زمینه آن تدوین نقشه راه زیرساخت الکترونیک استاندارد است.

بهره‌مند با اعلام این که به زودی این نقشه تدوین و به مرحله اجرا در می‌آید، یادآور شد: با اجرای هوشمندسازی در حوزه استاندارد بوشهر، ارائه خدمات با سرعت و کیفیت بیشتر ارائه می‌شود.

وی در خصوص مهمترین فعالیت‌های اداره کل استاندارد بوشهر در هفته استاندارد، گفت: افتتاح نمایشگاه کاریکاتور با موضوع استاندارد حامی کالاهای ایرانی، برگزاری ویژه برنامه روز جهانی استاندارد در مجتمع فرهنگی هنری 9 دی بوشهر در 23 مهرماه، افتتاح چند آزمایشگاه همکار در بوشهر و افتتاح نمایندگی استاندارد در شهرستان‌های استان بوشهر برخی از فعالیت‌های اداره کل استاندارد بوشهر در هفته استاندارد است.  

مدیرکل استاندارد بوشهر بیان کرد: تاکید بر استفاده از الزامات استاندارد در بوستان‌ها و پارک‌های محله‌ای، رستوران‌ها و محل‌های اقامتی مانند هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها و مراکز عرصه سوخت از جمله سی ان جی‌ها در طول سال پیگیری می‌کنیم و در صورت بی‌توجهی به مشکلات موجود پس از اعلام نظر کارشناسی به مسوولان این مراکز، اقدامات قانونی برای پلمب آنها انجام می‌شود./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: