شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 21
کد خبر: ۲۰۴۳۷۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹
فرمانده انتظامی شهرستان دیر:
سوک: فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: با توجه به آمار و ارقام موجود، شهرستان دیّر جز امن‌ترین شهرستان‌های استان بوشهر است.
به گزارش سوک فرهاد آراوند امشب به مناسبت هفته نیروی انتظامی در جمع مردم دیّر در مسجد فاطمه الزهرا(س) این شهر اظهار داشت: امروز به برکت خون شهیدان و صبر زیبای خانواده های معظم شهدا ، مملکت آبرومندی داریم که در سطح جهان سربلند و الگوی کشورها و ملت های آزادیخواه است.

وی عنوان کرد: ایجاد امنیت  پایدار  محصول عملکرد مثبت تمام نهادها، ارگان ها و آحاد جامعه است که با عمل صالح خود در تولید امنیت نقش بسزایی دارند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیّر تصریح کرد: نیروی انتظامی ضمن بسط و گسترش امنیت، از امنیت تولید شده محافظت می‌کند که در این میان تقش مردم به عنوان یاوران پلیش قابل اغماض نیست.

آراوند با اشاره به مؤلفه‌های ناامنی در جامعه گفت: به برکت وجود مقام معظم رهبری ، ائمه جمعه و جماعات و خانواده‌های معظم شهدا، درک و معرفت بالای شهروندان و زحمات نیروهای نظامی و انتظامی و مجموعه وزارت اطلاعات و تمام کسانی که دل در گرو این نظام دارند، خوشبختانه امنیت پایداری در کشور، استان بوشهر و شهرستان دیر برقرار است.

آراوند افزود: با توجه به آمار و ارقام موجود، شهرستان دیّر جز امن‌ترین شهرستان‌های استان بوشهر است./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: