شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 21
کد خبر: ۲۰۴۴۱۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
سوک: رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی ایران گفت: حضور تیم ملی فوتبال ساحلی کشور در مسابقات فوتبال ساحلی بین قاره ای امارات با هدف کسب عنوان قهرمانی است.
به گزارش سوک پریا شهریاری در گفت و گو با ایرنا در بوشهر افزود: این دور از مسابقات از 9 تا 13 آبان ماه امسال به میزبانی دوبی امارات برگزار می شود.

وی بیان کرد: ایران در مرحله مقدماتی با تیم های مکزیک، پاراگوئه و روسیه همگروه است و در دیگر گروه این بازی ها نیز تیم های تیم های امارات میزبان، مصر، پرتغال و برزیل قرار دارند.

شهریاری ادامه داد: در این ارتباط تمرین های تیم بصورت منظم زیر نظر اکتاویو برگزار می شود تا این تیم با آمادگی کامل روانه این مسابقات شود.

وی در بخش دیگری از این گفت وگو بیان کرد: دومین دوره مسابقات فوتبال ساحلی پرشین کاپ نیز بهمن ماه سال جاری برای دومین سال متوالی به میزبانی بوشهر برگزار می شود.

وی در ارتباط با سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: اکتاویو سرمربی بزریلی تیم پس از گذشت 2 سال دوباره به تیم ملی ایران پیوسته که امیدواریم با توانمندی های خود به روند رو به رشد فوتبال ساحلی کشور کمک کند.

شهریاری در ارتباط با مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های آسیا گفت: کنفدراسیون فوتبال ساحلی آسیا برگزاری نخستین دوره مسابقات جام باشگاه های این قاره را تصویب کرده و امیدواریم با موافقت آ اف سی ( فدراسیون فوتبال آسی) مجوز برگزاری این بازی ها صادر شود./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: