چهارشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 21
کد خبر: ۲۰۴۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر خبر داد:
سوک: مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: فراخوان ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر آغاز شده است.
به گزارش سوک  عبداله نجفی با اشاره به جایگاه جشنواره های مطبوعاتی در راستای تقویت سطح کیفی تولیدات رسانه ای اظهار داشت: جشنواره رسانه ای ابوذر در ۷ محور با عناوین عمل انقلابی، آزاد اندیشی، شناخت دشمن، مبارزه با تروریسم، مسائل صنفی خبرنگاران، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب های اجتماعی و بوشهر، دو قرن مقاومت در برابر استعمار در قالب عکس، خبر، مصاحبه، مقاله و گزارش برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: حضور همه ی فعالان عرصه رسانه به خصوص فعالین در دانشگاه ها، حوزه های علمیه و سایر موسسه های علمی می تواند سطح کیفی تولیدات ارسالی در این جشنواره را افزایش دهد.


عبدالله نجفی گفت: آثاری که از ابتدای آبان ماه 1395 در یکی از رسانه ها منتشر شده و به همراه مشخصات صاحب اثر شامل نام و نام خانوادگی، نام رسانه و شماره تماس به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد مورد داوری قرار می گیرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه ادامه داد: علاقه مندان می توانند به منظور حضور آثار خود را تا 25  آبان ماه 96 به دبیرخانه این جشنواره واقع در بوشهر، خیابان شهید مطهری، خیابان بیت المقدس، نبش کوچه تلاش، ساختمان ایثار طبقه 3، دفتر بسیج رسانه و یا به آدرس رایانامه basijrasaneh.b@gmail.com ارسال کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: