يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۰۶۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
سخنگوی فراکسیون توسعه شورای بوشهر:
سخنگوی فراکسیون توسعه شورای بوشهر در خصوص نشست شورای شهر بوشهر با معاون استاندار بوشهر به بیان نظرات اعضا این فراکسیون پرداخت.
به گزارش سوک، روح‌الله نصرتی اظهار داشت: فراکسیون توسعه در راستای کمک به رفع کاستی‌ها و پیشرفت مبتنی بر عدالت‌محوری برای نقاط مختلف حوزه شهری بندر بوشهر در مجموعه شورای اسلامی شهر و با حضور دو سوم اعضا این شورا تشکیل شده است.

 وی افزود: این فراکسیون هدفی جز خدمت صادقانه به مجموعه حوزه شهری ندارد و به دنبال این نیست که برای شهر و مردم ایجاد هزینه تولید کند بلکه با اتحادی که بین اعضا آن به وجود آمده، صرفا به دنبال ارایه خدمات صادقانه به مردم است.

سخنگوی فراکسیون توسعه شورای اسلامی شهر بوشهر با اشاره به شیطنت یکی از سایت‌های خبری پیرامون کارکرد این فراکسیون در سطح شورا، تصریح کرد: با توجه به این که، رسانه ذکر‌شده به دلیل کمبود میزان اطلاعات نکاتی را در خصوص عملکرد این فراکسیون اعلام کرده ضروری دیدیم که نکاتی در خصوص مطالبی که ارایه کرده، جهت تنویر افکار عمومی اطلاع‌رسانی کنیم.

نصرتی بیان کرد: در هفته گذشته شاهد شکل‌گیری یک نشست رسمی بین شورای شهر و معاون استاندار بوشهر بودیم که این جلسه بدون هماهنگی با قریب به اتفاق اعضا شورای شهر بوشهر و بدون طرح در نشست علنی این شورا انجام شد و صرفا پیش از برگزاری این نشست دعوت‌نامه‌هایی برای اعضا ارسال گردید که امکان حضور قریب به اتفاق اعضا در آن میسر نشد.

وی ادامه داد: با توجه به این که دهدار رئیس شورای شهر بوشهر پیش از این به عنوان نماینده شورا در کارگروه هوشمندسازی شهر بوشهر توسط اعضای شورای شهر بوشهر انتخاب شده بود، ضرورتی به حضور همه اعضا در نشست با معاون استاندار بوشهر دیده نمی‌شد اما اگر قرار بود که معاون استاندار بوشهر با همه اعضا شورای اسلامی شهر بوشهر نشستی برگزار کند، رییس شورای شهر بوشهر می‌توانست در قالب یک جلسه علنی شورای شهر این نشست را در ساختمان امیریه که نشست‌های هفتگی شورای شهر در آن برگزار می‌شود، برنامه‌ریزی کند.

یه نوشته فارس، سخنگوی فراکسیون توسعه شورای اسلامی شهر بوشهر یادآور شد: با کمال تاسف رییس شورای اسلامی شهر بوشهر ضمن نادیده‌گرفتن حقوق سایر اعضا، اقدام به برگزاری این جلسه کرد که حتی با وجود این که ساعت برگزاری آن 16:00 بوده اما راس ساعت 17:30 دقیقه آغاز شد که عملا نشانه‌ای از بی‌نظمی در برگزاری این نشست بوده است.

وی با رد هرگونه کارشکنی اعضا فراکسیون توسعه شورای اسلامی شهر بوشهر در برنامه‌های شورای شهر بوشهر گفت: در یکی از نشست‌های علنی شورای اسلامی شهر بوشهر اعضا فراکسیون توسعه شورای اسلامی شهر بوشهر به دلیل فوت بستگان یکی از اعضا شورا و با کسب اجازه از رییس شورا اقدام به حضور در مجلس ختم می‌کنند که در ساعاتی که مقرر شده بود نیز در جلسه شورای شهر حضور می‌یابند که رییس شورا با وجود اطلاع از موضوع، به حالت قهر صحن علنی شورای شهر را ترک می‌کند و همه اعضا فراکسیون توسعه شورای اسلامی شهر بوشهر نیز تا پایان ساعت رسمی این جلسه علنی در صحن شورا حضور داشته و به بحث پیرامون مصوبات شورا اقدام می‌کنند.

نصرتی از دیگر سخنان ضد و نقیض یکی از سایت‌های خبری استان پیرامون مسافرت یکی از اعضا این فراکسیون به تهران و نشست با نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی برای تعیین تکلیف شهردار بوشهر گفت: طبیعی است که فراکسیون توسعه شورای اسلامی شهر بوشهر خود را مکلف به اجرا و پایبندی به قانون می‌کند و هرگونه تصمیمی که از طرف وزارت کشور برای افراد بازنشسته در مسند شهرداری داشته باشد احترام می‌گذارد که در این زمینه نیازی به رایزنی وجود ندارد.

وی ادامه داد: تا زمانی که میگلی‌نژاد نسبت به انجام وظایف خود در چارچوب قانون عدول نکند همچنان رای فراکسیون توسعه شورای اسلامی شهر بوشهر را با خود دارد و هر زمان نیز وزارت کشور بر اساس مصوبه منع فعالیت بازنشستگان در مجموعه‌هایی مانند شهرداری‌ها تصمیمی اتخاذ نکند و به شورای اسلامی شهر بوشهر ابلاغ نکند، مشمول حمایت دو سوم اعضا شورای اسلامی شهر بوشهر است
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۱
ملکوت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
0
0
خوب هست.
نام:
ایمیل:
* نظر: