يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
لیک دسته یک فوتبال کشور؛
سوک: سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: واگذار کردن نتیجه بازی با ایرانجوان بوشهر آن هم در صورتی که از حریف پیش افتاده بودیم، نشان از نبود اعتماد به نفس لازم در بازیکنان این تیم است.
به گزارش سوک سیروس دین محمدی سه شنبه شب پس از شکست 2 بر1 تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: بازیکنان شهرداری در نیمه نخست بازی از شرایط مطلوب خود فاصله داشتند ولی با این وجود موفق به کنترل بازی شدند.

وی بیان کرد: در نیمه دوم پس از به ثمر رساندن گل عملکرد خوبی نداشتیم و همین منجر شد تا بازی را واگذار کنیم.

دین محمدی افزود: لیگ یک لیگ تک موقعیت هاست و برای پیروزی باید از همین تک موقعیت ها استفاده کرد و لازمه تحقق این مهم داشتن اعتماد به نفس است که بازیکنان شهرداری تبریز تا رسیدن به این مهم به اندکی زمان نیاز دارند.

سرمربی شهرداری تبریز گفت: در یکی از صحنه ها بازیکنان این تیم موقعیت تک به تک برای گلزنی را از دست دادند که همین توپ برگشت آن منجر به گل ایرانجوان بوشهر شد.

وی ادامه داد: تیم ایرانجوان بوشهر نیز تیم شایسته و دونده ای در این بازی نشان داد ولی با این حال در این بازی نسبت به آنها برتری داشتیم.

دین محمدی بیان کرد: تیم شهرداری تبریز با وجود قرار گرفتن در رتبه های پایین جدول بطور 100درصد در لیگ ماندگار است و این مهم با گرفتن امتیاز بازی های خانگی براحتی تحقق پیدا می کند.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدارگفت: از دقیقه ای که دروازه بان ایرانجوان اخراج شد پیش بینی کردیم که داور در نحوه سوت زدن های خود تجدید نظر می کند و به همین دلیل 2 بازیکن تک اخطاره خود را از زمین بیرون آوردیم تا با کارت قرمز داور روبرو نشوند.

دین محمدی افزود: پس از اخراج بازیکن ایرانجوان داور بیشتر صحنه های مشکوک را به سود ایرانجوان سوت زد و همین کار را برای تیم شهرداری دشوار کرد.

ایرانجوان با این برد 11 امتیازی شد و به رده چهاردهم جدول رفت و تیم شهرداری تبریز نیز با این شکست و هفت امتیاز در رده هفدهم باقی ماند.

ایرانجوان در هفته سیزدهم بازی های لیگ یک به مصاف شهرداری ماهشهر می رود و شهرداری تبریز نیز در خانه با تیم خونه به خونه بابل دیدار می کند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: