شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
کد خبر: ۲۰۵۱۳۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
لیگ دسته یک فوتبال کشور؛
سوک: سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: مشکلات مالی این تیم بسیار فراتر از حد تصور است تا جایی که بازیکنان برای تامین ماالی خانواده های خود نیز با مشکل روبرو شده اند.
به گزارش سوک غلامرضا دلگرم سه شنبه شب پس از برد 2 بر1 تیمش برابر شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران افزود: مشکلات مالی این تیم منجر به اختلاف های خانوادگی برای برخی از اعضای تیم شده است.

وی بیان کرد: بازیکنان ایرانجوان زمین تمرین و محل اسکان مناسب ندارند که با این شرایط نمی توان در لیگ یک نتیجه های قابل قبولی گرفت.

دلگرم ادامه داد: انتظار داریم مسئولان استان تلاش و همت کنند تا ایرانجوان از باتلاق مشکلات متعددی که با آن روبرو شده رهایی یابد.

وی در ارتباط دیدار تیمش برابر شهرداری تبریز گفت: نیمه نخست بازی بازیکنان انتظارات کادر فنی را برآورده نکردند ولی با این وجود در نیمه دوم توانستند بازی قابل قبولی ارائه دهند که ثمره آن زدن 2 گل و آن در شرایطی بود که تیم ایرانجوان 10 نفره شده بود.

دلگرم با اشاره به اینکه برخی از بازیکنان کنونی تیم نیاز به کسب تجربه بیشتری دارند افزود: بطور کلی از عملکرد بازیکنان در این دیدار رضایت ندارم ولی جای خوشحالی دارد وقتی تیم در شرایط آرمانی قرار ندارد نیز موفق به کسب سه امتیاز شدیم.

وی گفت: بازیکنان با کسب این برد ارزشمند اثبات کردند که لیاقت توجه و حمایت بیشتر مسئولان استانی هستند.

دلگرم گفت: برای فرار از جهنم آخر جدول تنها در صورت حمایت می توانیم خود را به نیمه بالای جدول بکشیم و در صورتی که حمایت ها بموقع صورت نگیرد شاید کار برای ایرانجوان به جای دشواری برسد و بقای تیم در لیگ با اما و اگر روبرو شود.

ایرانجوان با این برد 11 امتیازی شد و به رده چهاردهم جدول رفت و تیم شهرداری تبریز نیز با این شکست و هفت امتیاز در رده هفدهم باقی ماند.

ایرانجوان در هفته سیزدهم بازی های لیگ یک به مصاف شهرداری ماهشهر می رود و شهرداری تبریز نیز در خانه با تیم خونه به خونه بابل دیدار می کند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: