شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
کد خبر: ۲۰۵۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۴
سوک: استاندار بوشهر گفت: حل مشکلات واحدهای تولیدی کوچک، متوسط و نیمه تمام با 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان ضروری و از اولویت های استان به شمار می رود.
به گزارش سوک روابط عمومی استانداری بوشهر به نقل از عبدالکریم گراوند در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر افزود: در این ارتباط انتظار می رود بانک‌ها در حل مشکلات نقدینگی واحدهای صنعتی و تولیدی استان بوشهر بیشتر تلاش کنند.

وی با تاکید بر پیگیری مستمر دستگاههای اجرایی استان بوشهر درحل مشکلات واحدهای صنعتی گفت: دستگاه‌های اجرایی ذیربط با دید حل مشکلات واحدهای تولیدی تلاش کنند تا این واحدها زمینگیر نشوند.

گراوند، با تاکید بر حل موانع تولید بر اساس سیاست اقتصاد مقاومتی ادامه داد: از تلاش بانک‌ها در این ارتباط قدردانی می ‌شود ولی باید برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی بیشتر تلاش شود.

وی افزود: بانک‌های خصوصی باید نقش خود را در مشارکت حوزه اقتصادی و تولیدی بیشتر نشان دهند و در کنار دیگر بانک‌ها قرار گیرند.

استاندار بوشهر، حل مشکلات واحدهای تولیدی، افزایش راندمان تولید و فراهم شدن اشتغال در واحدهای صنعتی را از هدفهای هم مهم کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید عنوان کرد.

وی یادآور شد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، فعالیت برای حل موانع تولید و افزایش اشتغال باید بیشتر شود.

گراوند گفت: هر دستگاهی که در برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی سنگ‌ اندازی کند، بدون اغماض با آن برخورد قاطع قانونی می‌ شود.

وی افزود: اجازه نمی دهیم در مسیر تولید و اشتغال و حل مشکلات واحدهای تولیدی استان بوشهر سنگ‌ اندازی و مانع تراشی شود./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: