شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
کد خبر: ۲۰۵۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
سوک: همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی روز شنبه در آیینی نمایشگاه کتاب در دارالقرآن حضرت زینب (س) شهر خورموج استان بوشهر گشایش یافت.
به گزارش سوک سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان دشتی در این آیین گفت: در سه سال گذشته کتاب در شهرستان دشتی تبدیل به یک رویداد شده و توفیق های خوبی نیز کسب شده است.

حمید زارعی روز شنبه افزود: با توجه به موفقیت های اخیر تقاضاهای متعددی از ناحیه مراکز پخش و انتشار برای برگزاری نمایشگاه کتاب دریافت کردیم که انتشارات آوای معاصر که از مراکز مهم پخش کتاب کشور و دارای حسن سابقه در برگزاری نمایشگاه کتاب است دعوت کردیم.

وی ادامه داد: این نمایشگاه با ٢٠ هزار عنوان کتاب و ٢٠ هزار جلد در موضوعات مختلف با تخفیف ٢٠ تا ٥٠ درصد دایر شده است.

زارعی اضافه کرد: این نمایشگاه تا ٢٠ آذر ادامه دارد و صبح ها از ساعت ٨ تا ١٢ و عصر ١٦ تا ٢١ پذیرای علاقه مندان به کتاب است.

وی بیان کرد: به منظور تشویق باشگاه ها و مدارس به خرید کتاب از نمایشگاه هر مدرسه یا باشگاه به ازای خرید که از نمایشگاه خواهند داشت ٢٠ درصد نیز کتاب از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی هدیه دریافت می کنند.

وی اضافه کرد: نمایشگاه فصلی کتاب محرک خوبی برای علاقه مندان کتاب است و این امکان را در اختیار اهالی قلم و دوستداران کتاب قرار می‌دهد تا به آثار مورد علاقۀ خود دست یابند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: