شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
کد خبر: ۲۰۵۲۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
شکایت یک باشگاه آمریکایی دردسری جدید برای پرسپولیس به‌وجود آورده است.
باشگاه لس‌آنجلس بلوز ساکر کلاب آمریکا توافقنامه‌ای را با باشگاه پرسپولیس در تاریخ 18 سپتامبر 2012 (28 شهریور 91) در خصوص انتقال امیر عابدزاده به جمع سرخپوشان تهرانی امضا کرد که بر اساس باشگاه پرسپولیس پذیرفت در قبال صادر شدن کارت ITC این دروازه‌بان ایرانی، غرامت فسخ قرارداد وی را به باشگاه لس‌آنجلس بلوز بپردازد. عابدزاده آن موقع تا پایان فصل 2013 USL آمریکا با این باشگاه آمریکایی قرارداد داشت.

طبق این توافق، باشگاه پرسپولیس باید در سه قسط رقم این انتقال را که 150 هزار دلار بود، به باشگاه لس‌آنجلس بلوز می‌پرداخت. قسط اول که 25 هزار دلار بوده در  تاریخ 16 سپتامبر 2012 (26 شهریور 91) به صورت نقدی توسط رویانیان به علی منصوری، مالک باشگاه لس‌آنجلس بلوز پرداخت شد.

قسط دوم 50 هزار دلار بوده که قرار بود باشگاه پرسپولیس در تاریخ 18 سپتامبر 2012 (28 شهریور 91) هنگام امضای توافقنامه به نماینده باشگاه لس‌آنجلس بلوز در ایران بپردازد که باشگاه پرسپولیس 15 هزار دلار را به صورت نقدی و 35 هزار دلار باقیمانده را در قالب یک چک به تاریخ یک هفته بعد به نماینده باشگاه لس‌آنجلس بلوز می‌دهد.

قسط سوم نیز 75 هزار دلار بوده که باشگاه پرسپولیس باید به هنگام امضای قرارداد با عابدزاده در نیم‌فصل دوم لیگ برتر ایران در تاریخ 18 فوریه 2013 (30 بهمن) می‌پرداخته که چکی برای چهار ماه بعد به نماینده این باشگاه آمریکایی می‌دهد.

با توجه به پاس نشدن چک‌ باشگاه پرسپولیس، باشگاه لس‌آنجلس بلوز از طریق فیفا به دنبال رسیدن به حق خود است که تصویر این نامه را در زیر مشاهده می‌کنید.

به گزارش تسنیم این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده 20 میلیارد صرف پرداخت بدهی‌هایش کرده است و حال باید دید شرایط این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا چگونه خواهد بود.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: