دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 10
کد خبر: ۲۰۵۳۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
طی روزهای گذشته؛
سوک: اعضای ستاد روحانی در استان بوشهر بر سرِ ملاقات با استاندار دچار اختلاف و تنش شدید شدند.
به گزارش سوک یکی از اشخاصی که این روزها به جهت ارتباط با نماینده دشتستان و یکی از فرمانداران استان بوشهر به استانداری نیز نزدیک شده است چند روز قبل برای دیدار با گراوند با برخی اعضای ستاد روحانی تماس گرفت.

ظاهرا این شخص به جهت اینکه با برخی اعضای اصلی ستاد روحانی تماس نگرفته بود به شدت مورد غضب دیگر حامیان روحانی در استان قرار گرفته و حتی تهدید به افشاگری شده است.

گفته می شود وی در یکی از گروه هایی که به ستاد روحانی نزدیک است اعلام کرده که من فقط برای دعوت از اعضای فعال ستاد روحانی تماس گرفتم و هیچ مسئولیتی ندارم.

این شخص گفته بود که دعوت کننده اصلی استانداری و سعادت، نماینده دشتستان است. البته این سخنان واکنش تند حامیان و اعضای ستاد روحانی را درپی داشت و آن ها از پذیرش این بهانه خودداری کردند.

به نظر می رسد با روی کار آمدن گراوند به عنوان استاندار بوشهر و تلاش برخی اعضای ستاد روحانی برای نزدیک شدن به وی باعث ایجاد شکاف عمیقی بین آنان شده است.

اگر سخنان این شخص صحیح باشد به نظر می رسد نماینده دشتستان درصدد نزدیک کردن یارانِ خود به استاندار بوشهر بوده و همین موضوع باعث موضع گیری آن دسته از حامیان روحانی شده که با وی دچار اختلاف هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر: