يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
با مشاکت خیرین؛
سوک: سرپرست اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان دشتی از اهدای ۱۵ هزار جلد کتاب توسط خیرین به باشگاه‌های کتابخوانی این شهرستان خبر داد.
به گزارش سوک حمید زارعی اظهار داشت: در گذشته تنها دو هزار جلد کتاب در این اداره وجود داشته ولی با مشارکت بالای خیرین این رقم به شکل چمشگیری افزایش یافته است که جای تقدیر وتشکر دارد.

وی از افزایش باشگاه‌های کتاب در سطح شهرستان خبر داد و افزود: با حمایت های فرماندار شهرستان خرید و ساخت قفسه های کتاب نیز در دستور کار قرار گرفته است.

زارعی بیان کرد: در دبستان‌های بادوله، شهید آستروتین، شهید ملاح، جوانه های المهدی (عج)، نیایش و باشگاه های امید شنبه و رنگین کمان قفسه های کتاب خریداری و در سال جاری نیز این روند در سایر مدارس ادامه دارد.

وی اضافه کرد: در جشنواره ملی مروجان کتاب نیز که چهار نفر از شهرستان دشتی شرکت کردند سمیه شیرکانی مسئول باشگاه کتاب خوانی رنگین کمان در بخش معلمان برگزیده شده که روز چهارشنبه در تهران مورد تقدیر قرار می گیرد.

وی ادامه داد: کتاب فرهنگ واژگان گویش دشتی اثر استاد فرهیخته سیدکوچک هاشمی زاده با حمایت یکی از خیرین در مراحل پایانی چاپ قرار دارد ولی کتاب دیوان حاج علی مرادی هنوز مجوز چاپ آن صادر نشده است./مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: