يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
سوک: رئیس هیات ورزش های معلولان و جانبازان استان بوشهر گفت: فاطمه انصاری در رشته پرتاب وزنه و سعیده عبدالهی در رشته پرتاب دیسک در مسابقات پارا آسیایی 2017 امارات شرکت می کنند.
به گزارش سوک سید ابراهیم بحرانی در گفت و گو با ایرنا افزود: این 2 ورزشکار بوشهری از 10 تا 17 آذرماه در اردوی متصل به اعزام در تهران زیر نظر مربیان تیم ملی به تمرین می پردازند و فاطمه تشنه دل نیز به عنوان مربی از استان بوشهر در این اردو حضور دارد.

وی بیان کرد: مسابقات پارا آسیایی امارات در رده سنی جوانان برگزار می شود و با توجه به سابقه درخشان انصاری و عبدالهی از آنها در مسابقات پیش رو انتظار کسب مدال های خوش رنگ داریم.

بحرانی ادامه داد: تیم فوتبال هفت نفره معلولان و جانبازان استان بوشهر نیز طی 2 تا سه ماه آینده به مسابقات قهرمانی کشوری رده سنی بزرگسالان در استان فارس اعزام می شوند.

وی گفت: مسابقات والیبال نشسته دسته یک کشور نیز در سه گروه 6 تیمی برگزار می شود که میزبانی یک گروه از سه گروه یاد شده با استان بوشهر است.

بحرانی افزود: با توجه به مشکلات مالی موجود در صدد هستیم با تامین هزینه های میزبانی بتوانیم میزبانی شایسته در زمینه والیبال نشسته را داشته باشیم./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: