سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 20
کد خبر: ۲۰۵۴۸۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۵
فرمانده سپاه شهرستان بوشهر خبر داد
سوک: فرمانده سپاه شهرستان بوشهر از بازسازی عملیات طریق‌القدس در دهکده گردشگری این شهر خبر داد.
به گزارش سوک سرهنگ عبدالرضا دشتی صبح امروز در نشست با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: امروز در شرایطی قرار داریم که دشمن پس از 38 سال از انقلاب اسلامی همچنان از دشمنی و ساماندهی مزدوران خود بر علیه کشور ایران دست برنداشته است.

دشتی با اشاره به اینکه تاسی ما از هشت سال دفاع مقدس امنیت پایداری را در کشور شاهد هستیم، بیان داشت: با آمادگی خوب نیروهای مسلح، حضور و اشراف آنها در نقاط مرزی و حضور هوشیارانه مردم در صحنه‌های مختلف نظام موجب شده تا دشمنان نتوانند حتی فکر تعرض به کشور عزیزمان داشته باشند.

وی تاکید کرد: دفاع مقدس با همکاری و همراهی تمامی مردم به پیروزی رسیده است و هم اکنون نیز تمامی مردم باید برای در صحنه‌های مختلف حضوری فعال و بابصیرت داشته باشند.

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر با بیان اینکه ملت بزرگ و قهرمان حرف اول و آخر را در جنگ زدند، گفت: یادآوری و زنده نگهداشتن فداکاری‌های رزمندگان و شهدا در هشت سال دفاع مقدس وظیفه همگان است.

وی از بازسازی عملیات طریق‌القدس به مدت سه شب از پنجم آذرماه الی هشتم آذرماه در دهکده گردشگری بوشهر واقع در بزرگراه امام علی(ع) خبر داد و گفت: این مراسم راس ساعت 19 برگزار می‌شود.

دشتی با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های این کار کامل شده و انتظار داریم مردم از این برنامه به خوبی استقبال کنند، تصریح کرد: 100 بازیگر که همه بسیجی هستند این عملیات را به نمایش می‌گذارند.
نام:
ایمیل:
* نظر: