سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 20
کد خبر: ۲۰۵۴۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
سوک: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در دیدار برابر پرسپولیس تهران با هدف کسب برد و تداوم صدرنشینی به میدان می رویم.
به گزارش سوک مهدی تارتار در نشست خبری پیش از مسابقه با تیم پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران افزود: بازی حساسی را مقابل تیم پرسپولیس داریم که امیدواریم موفق به کسب هر سه امتیاز این دیدار شویم.

وی با اشاره به اهمیت حضور هواداران پارس جنوبی جم در این دیدار بیان کرد: امیدواریم با حمایت هواداران پرشورمان به آنچه مد نظر داریم در این مسابقه دست یابیم و آنها را خوشحال کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: بازی مقابل تیم پرسپولیس دیدار بزرگی است و در این هفته تیم های اول و دوم جدول با هم بازی دارند که این شرایط حساسیت بازی 2 تیم را چند برابر کرده است.

وی گفت: ما همان ابتدا اعلام کردیم که با تیم‌های مدعی رقابتی نداریم ولی جدول به گونه‌ای رقم خورد که ما امروز رقیب پرسپولیس هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: برابر پرسپولیس کوتاه نخواهیم آمد و سعی می‌کنیم با ارائه یک بازی خوب برنده میدان باشیم.

تارتار اضافه کرد: امروز در فوتبال دنیا نتایج را بازیکنان رقم می‌زنند و مربی هر چقدر با بازیکن بی‌کیفت کار کند نتیجه‌ای نخواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم یادآور شد: بدون شک بازیکنان ما با کیفیت هستند که اکنون در رده نخست جدول قرار دارند.

وی گفت: تجربه بازیکنان ما از تیم‌های مدعی کمتر است ولی با این حال قادر به انجام کارهای بزرگی هستند.

تارتار افزود: من یک پرسپولیسی هستم ولی امروز پیراهن پارس جنوبی جم بر تن من است و همه تلاشم را برای موفقیت این تیم بکار گرفتم.

وی در ارتباط با وضعیت محرومان و مصدومان این تیم بیان کرد: برای این دیدار محروم نداریم و تنها یک بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

پرسپولیس و پارس جنوبی جم روز شنبه چهارم آذرماه جاری در جم استان بوشهر به مصاف یکدیگر می روند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: