سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 20
کد خبر: ۲۰۵۴۹۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
سوک: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در ادامه طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان مسابقه ستارگان امید با حضور دانش آموزان ممتاز امروز چهارم آذر از شبکه تلویزیونی استان پخش می شود.
به گزارش سوک ناصر کرمی در جمع خبرنگاران افزود: این مسابقه تلویزیونی که در سه دوره ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم و درسه رشته علوم تجربی، ریاضی و علوم انسانی به صورت رقابتی مجزا میان پسران ودختران برگزار شده پخش می شود.

وی اضافه کرد: مسابقه ستارگان امید با ٤٠ قسمت در١٠ هفته از شبکه استانی بوشهر پخش می شود.

کرمی بیان کرد: این مسابقه برای طرح تقویت بنیه علمی و به منظور ارتقای سطح انگیزشی دانش آموزان استان طراحی و برگزار می شود.

وی اضافه کرد: بدون شک تماشای این مسابقه باعث پویایی دانش آموزان و کمک بزرگی به دانش آموزان مستعد و ممتاز می کند.

کرمی افزود: مسابقه ستارگان امید دارای بخش هایی مانند مسابقه پیامکی همراه باجایزه نیز است.

وی ضمن دعوت از اولیا و بویژه دانش آموزان برای تماشای این برنامه افزود: این برنامه می تواند زمینه انگیزشی مناسبی برای تقویت بعد آموزشی دانش آموزان باشد.

کرمی بیان کرد: مسابقه ستارگان امید باحضوردانش آموزان برگزیده 18 شهرستان و منطقه با مشارکت وهمراهی صداوسیمای مرکز استان و با حمایت دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهای استان طراحی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این مسابقه ساعت ١٩ روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تکرار آن روز بعد ساعت ١٨ پخش می شود./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: