سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 20
کد خبر: ۲۰۵۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
معاون توزیع برق استان بوشهر:
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: در جریان بارندگی اخیر تاسیسات برق این استان ۱۱ میلیارد ریال خسارت دید.
به گزارش سوک، سید مصطفی سجادی صبح امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهر با اشاره به بارش باران در هفته گذشته در استان بوشهر اظهار داشت: بارش شدید باران همراه با رعد، برق و توفان به تاسیسات برق استان بوشهر خسارت وارد کرد.

وی از وارد شدن 11 میلیارد ریال خسارت به تاسیسات برق استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد:به سبب بارش شدید باران و توفات شدید ضمن معیوب شدن 20 دستگاه ترانسفورماتور توزیع، 2 کیلومتر شبکه برق فشار ضعیف و متوسط و کلیدهای گازی مانوری  برق خسارت دید.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با بیان اینکه عمده خسارت‌ها به تاسیسات برق شهرستان های بوشهر و تنگستان بوده است تصریح کرد: با توجه به تدابیر پیش بینی شده در نشست‌های اخیر کمیته بحران استان، گروه‌های عملیاتی و مدیریت های برق در سطح استان بوشهر بصورت منسجم اقدام به تعمیر تاسیسات آسیب دیده کردند.

سجادی با بیان اینکه در کوتاه‌ترین زمان مشکل خسارات وارد شده در تاسیسات برق برطرف شد افزود: در قالب این عملیات اکیپ‌های عملیاتی ویژه که یک روز پیش از باران اخیر فراخوان شده بودند در کمترین زمان ممکن برق قطع شده برخی از مشترکان در سطح استان بوشهر را وصل کردند.

وی با تاکید بر ایمن سازی شبکه برق منازل افزود: با توجه به در پیش بودن زمستان و بارندگی‌های احتمالی در این فصل از هم استانی‌ها انتظار می‌رود نسبت به ایمن سازی سیم کشی‌های داخل منزل، نصب محافظ برای جلوگیری از آسیب به وسایل  برقی خانگی خود توجه جدی داشته باشند.

سجادی، سامانه اتفاقات برق استان بوشهر را 121 دانست و تاکید کرد: از مشترکان برق استان بوشهر انتظار می‌رود در صورت مشاهده هر گونه شرایط ناایمن شامل پاره‌گی سیم، برخورد درخت با شبکه و سایر خرابی‌های احتمالی آن را به سامانه 121 اتفاقات برق شبکه توزیع نیروی برق استان بوشهر اطلاع رسانی کنند
نام:
ایمیل:
* نظر: