يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: محتوای هنر بسیجیان باید تربیت بر مبنای ویژگی های اسلامی باشد تا ماندگار شود و با توجه به ویژگی‌های هنرمند بسیجی، این تولیدات ماندگار و فاخر می‌تواند باورهای انسان های مخاطب را به شکل خلاقانه‌ای تغییر دهد.

به گزارش سوک، علی رزمجو شامگاه شنبه در همایش  رونمایی و تقدیر از تولیدات هنری و ادبی انجمن های سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر اظهار داشت: متولیان امر هنر می‌توانند تربیت انسان ها را مورد هدف قرار دهند.

وی افزود: رابطه بین هنر و هنرمند و تربیت جامعه با تولیدات هنری، یک رابطه دیرینه است که از اعصار مختلف وجود داشته است و امروز نیز این نوع تاثیرگذاری را در سطح جامعه به خوبی می‌بینیم.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: محتوای هنر بسیجیان باید تربیت بر مبنای ویژگی های اسلامی باشد تا ماندگار شود و با توجه به ویژگی‌های هنرمند بسیجی، این تولیدات ماندگار و فاخر می‌تواند باورهای انسان های مخاطب را به شکل خلاقانه‌ای تغییر دهد.

رزمجو یادآور شد: خداوند به همه مردم استعدادهایی نهفته ارائه کرده است که هنرمند بسیجی در قالب و در مسیر فی سبیل الله با تاسی از فرهنگ عاشورا هنر خود را عرصه می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر یادآور شد: ایجاد انگیزه‌های بیشتر برای شرکت در مسابقات سالم هنری در رقابت های مثبت نیز از ویژگی‌های مثبت هنرمندان بسیجی است.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها در حوزه بسیج از نوع غالب و مغلوب نیست بلکه صحنه پیشرفت است و هر چقدر رقابت‌های مثبت با فرهنگ بسیجی داشته باشیم اثربخشی تولیدات بسیجیان در جامعه هدف بیشتر می‌شود.

 رزمجو با اعلام این که هنر بسیجبان در زندگی افراد جامعه می‌تواند تحول‌آفرین باشد، گفت: این تحول بر مبنای ارزش‌های انسانی است و هنرمند بسیجی باید خودش خلاق، نوع آور و ابداع‌کننده و مصلح به تقوا و عالم و آگاه به مسایل روز باشد .

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عنوان کرد: فعالیت‌های هنری بسیجیان مایه آرامش و سعادتمندی جامعه هدف است که با خلق آثار هنری جمعیت قابل توجه ای را جذب می‌کند که از اقدامات سازنده بسیجیان در این عرصه تقدیر می‌کنم./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: