يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۵۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم، گفت: موقعیت‌های ما بهتر از پرسپولیس بود، اما آنها از تجربه خوب نهایت استفاده را بردند.
به گزارش سوک، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی با پرسپولیس و شکست یک بر صفر تیمش، گفت: بازی خوبی بود. موقعیت‌هایی که ما داشتیم بهتر از پرسپولیس بود. به پرسپولیس تبریک می‌گویم.

* استفاده مطلوب از تجربه توسط پرسپولیسی‌ها

وی افزود: بازی خوبی بود، پرسپولیس از تک موقعیتی که به دست آورد به پیروزی رسید و آنها از تجربه خود استفاده کردند. شرمنده هواداران شدیم از بازیکنان تشکر می‌کنم که به حریف موقعیتی ندادند. پرسپولیس تیم بزرگی است و مهره‌های بسیار خوبی دارد اما ما به آنها فرصتی ندادیم و بسیار منسجم عمل کردیم از همان هفته اول هم گفتم ما رقابتی با پرسپولیس نداریم اما امروز نشان دادیم می‌توانیم مقابل پرسپولیس غلبه کنیم و بازی به این زیبایی را به نمایش گذاشتیم. این نشان می‌دهد که ما تیم خوبی داریم.

* پنالتی، پاداش فروزان

سرمربی پارس جم در مورد اینکه محسن فروزان پشت ضربه پنالتی قرار گرفت، عنوان کرد: ما هر هفته تمرین پنالتی داریم و فروزان خیلی خوب پنالتی می‌زند. او این هفته همه پنالتی‌های خود را گل کرد و گفتیم پاداش این کارش را با در اختیار قرار دادن پنالتی به او بدهیم. 

وی در مورد اینکه آیا این اتفاق ریسک نبود چرا که ممکن است دروازه تیمش باز شود، خاطرنشان کرد: ما این ریسک را انجام دادیم و یک نفر را درون دروازه گذاشتیم تا دچار مشکل نشویم به هر حال فروزان خیلی خوب پنالتی می‌زد و ما به همین خاطر پنالتی را به او دادیم. 

*انتخاب پنالتی‌زن در اختیار سرمربی است

تارتار در مورد اینکه این تصمیم به ضررش شد عنوان کرد: انتخاب پنالتی‌زن را باید به ما بسپارید، ما در طول تمرینات این مسأله را نهایی می‌کنیم و پنالتی‌زن انتخاب می‌شود. 

وی در رابطه با وضعیت امید سینک تصریح کرد: وضعیت سینک بهتر است و احتمالاً به بازی‌های آینده برسد. 

*پرسپولیس بهترین تیم دو سال اخیر ایران

تارتار در ادامه یادآور شد: هفته قبل بعد از شکست مقابل فولاد بازیکنان این تیم مثل قهرمان شادی می‌کردند امروز مقابل تیم بزرگ پرسپولیس این اتفاق افتاد. این نشان می‌دهد ما تیم منسجمی هستیم، امروز پرسپولیس برنده شد و مثل قهرمان شادی می‌کرد. ما می‌توانیم این روندمان را ادامه دهیم هر چند که کارمان بسیار سخت است. باید قبول کنیم پرسپولیس در دو سال اخیر بهترین تیم ایران بوده است. به هر حال ما امروز کار سختی داشتیم، ما به آینده امیدوار هستیم و کارمان را با قدرت پیش می‌بریم.

* اگر موقعیت های پارس جنوبی گل‌ می‌شد، سوال‌ها هم تغییر می‌کرد

سرمربی پارس جنوبی جم در مورد اینکه چرا محمدی‌مهر و تیموری نسبت به قبل کمتر نفوذ می‌کنند، عنوان کرد: مدافعان پرسپولیس در حمله بسیار قوی هستند، آنها روی ضربات ایستگاهی برنامه دارند و ما به بازیکنانی نیاز داریم که شرایط قدی خوبی داشته باشند تا با آنها رقابت کنند. بعد از بازی صحبت خیلی راحت است اگر قبل از گل پرسپولیس ضربه علی‌یاری به گل تبدیل می‌شد دیگر این سؤال‌ها را از من نمی‌پرسیدید. به هر حال تیم ما شناخته‌تر شده و حریفان ما را می‌بندند. در نیمه دوم برنامه داشتیم و باید طوری تیم را درون زمین می‌فرستادیم که روی ضربات ایستگاهی دچار مشکل نشویم. شما بهتر می‌دانید پرسپولیس بازیکنان سرزن بسیار خوبی دارد.

* امیدواری تارتار برای عدم اشتباه داور

وی افزود: تعویض‌های ما در نیمه دوم به سودمان بود و بازی به نفع ما در جریان بود. آنها روی یک تک موقعیت به گل رسیدند وقتی تیمی ترکیبش را به 4، 2، 3 و 1 تغییر می‌دهد عقب‌تر می‌رود. 

تارتار در مورد اعتراض بازیکنان پارس به داور روی گل پرسپولیس و اینکه اعتقاد داشتند خطا صورت گرفته است، گفت: امیدوارم اشکان خورشیدی اشتباه نکرده باشد. من از فاصله دور متوجه شدم کمال کامیابی‌نیا قبل از گل روی مدافع ما خطا کرد البته امیدوارم من اشتباه کرده باشم. 

* پرتاب بطری و تاثیر روی تصمیمات داور

سرمربی پارس جنوبی جم در مورد اینکه آیا پرتاب بطری از سوی هواداران پرسپولیس روی عملکرد داور تأثیر گذاشت، تصریح کرد: فکر می‌کنم این مسأله روی کار داور تأثیر داشت. 

* وضعیت خوب پارس جم در نیمه راه

وی در پایان، گفت: هدف ما از ابتدا این بود که در لیگ بمانیم، خدا را شکر تا به اینجا هم امتیازات خوبی جمع‌آوری کردیم. البته الان وضعیت خوبی داریم و دوست نداریم از این رقابتی که داریم کوتاه بیاییم./ فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: