سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 20
کد خبر: ۲۰۵۵۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
سوک: سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم در تعطیلات نیم فصل با جذب 6 بازیکن جدید تقویت می شود.
به گزارش سوک حمید کللی فر پس از برد 2 بر 1 تیمش برابر گل ابریشم تهران در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با این 6 بازیکن صحبت های لازم صورت گرفته و تنها در انتظار جدا شدن آنها از تیم های خود هستیم تا بتوانیم آنان را جذب تیم شاهین کنیم.

وی بیان کرد: در لیست بازیکنان شاهین شماری نیز خروجی داریم که پس از توافق با آنها این لیست مشخص می شود.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد: انتظار می رود با جذب بازیکنان شایسته مشکل کمبود بازیکن این تیم نیز حل شود و بتوانیم خود را به عنوان مدعی اصلی صعود مطرح کنیم.

کللی فر، در ارتباط با دیدار تیمش برابر گل ابریشم تهران اظهار داشت: پس از 2 هفته شکست خارج از خانه که استحقاق شکست را نیز نداشتیم در خانه برابر گل ابریشم به یک برد ارزشمند دست پیدا کردیم.

وی بیان کرد: در این بازی پنج بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم که همین امر کار را برای تیم شاهین اندکی سخت کرده بود.

سرمربی شاهین بوشهر گفت: در کنار این موضوع استرس بازیکنان در بازی های خانگی و بازی مستقیم حریف در نیمه دوم که چیزی برای از دست دادن نداشت باعث شد تا برابر گل ابریشم شرایط سختی را تحمل کنیم.

کللی فر یادآور شد: با توجه به فرارسیدن تعطیلات سه هفته ای نیم فصل تمرینات تیم پنج روز تعطیل شده و پس از آن دوباره تمرین های تیم از سر گرفته می شود.

شاهین با این برد 22 امتیازی شد و با 2 پله صعود به رده دوم جدول صعود کرد و تیم گل ابریشم تهران نیز با هفت امتیاز همچنان در رده نهم باقی ماند.

شاهین در هفته چهاردهم بازی ها در گیلان به مصاف داماش می رود و گل ابریشم تهران نیز در خانه با شموشک نوشهر دیدار می کند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: