سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 20
کد خبر: ۲۰۵۵۶۰
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
علی رغم وعده های مسئولین استان بوشهر؛
سوک: این روزها چند تریلی با حضور در دهکده گردشگری بوشهر تجهیزات، ادوات و حتی برخی المان ها و طرح هایی که پیشتر با چوب و سایر لوازم احداث کرده بودند را با خود بردند و مردم شاهد بودند که این مصوبه روحانی علی رغم تبلیغات چند ساله اما در چند روز بار شد و رفت.
به گزارش سوک علی رغم وعده های مکرری که استاندار سابق بوشهر درمورد دهکده گردشگری بوشهر داده بود اما تاکنون که حدود سه سال از سفر روحانی به این استان گذشته است نه تنها فازهای آن کامل نشد بلکه همان میزان فعالیت هایی که صورت گرفته بود هم توسط پیمانکار جمع آوری گردید.

گزارش سوک حاکیست، در سفر دی ماه سال 93 رییس جمهور به استان بوشهر از احداث دهکده گردشگری در مرکز استان به عنوان یکی از 11 پروژه مهم استان بوشهر نام برده شده بود.

پس از آن هم البته مصطفی سالاری، استاندار سابق بوشهر مانورهای تبلیغاتی متعددی بر روی این دهکده داده بود و حدود یک سال قبل شرکتی با نام پازارگاد با سرمایه گذاری در آن قرار بود در دهکده گردشگری بوشهر تحول ایجاد کند.

گزارش های دریافتی حاکیست، مدتی است میانه سرمایه گذار و استانداری بوشهر شکرآب شده و علی رغم سرمایه گذاری های میلیاردی صورت گرفته اما شرکت پازارگار چندی قبل نسبت به جمع آوری تجهیزات موجود در دهکده گردشگری بوشهر اقدام کرد.

نکته تاسف بار البته این بود که شرکت مذکور نه تنها تجهیزات و ادوات خود بلکه اکثر المان ها و طرح هایی که اجرا کرده بود را هم با خود برد و دهکده گردشگری را به صورت زمینی بایر تحویل داد.

متاسفانه میلیاردها تومان هزینه ای که برای احداث دهکده گردشگری صورت گرفته بود و وعده های مکرر و پزهای تبلیغاتی ناشی از آن به یکباره دود شد و مشخص نیست چه کسی پاسخگوی پول  هایی است که در این بین به هدر رفته است.

این روزها چند تریلی با حضور در دهکده گردشگری بوشهر تجهیزات، ادوات و حتی برخی المان ها و طرح هایی که پیشتر با چوب و سایر لوازم احداث کرده بودند را با خود بردند و مردم شاهد بودند که این مصوبه روحانی علی رغم تبلیغات چند ساله اما در چند روز بار شد و رفت.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۵
ملکوت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
0
0
جوانان انقلابی بیدار باشند در بدنه دولت نفوذیهای هستند که به صورت لاک پشتی دارند برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت می کنند .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
0
0
دریا غم ساحل ندارد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
0
0
عامو جوونی؛ملکوت جون.لازوم به توصیه نیس. بخدا قسم ما مردم فقیرکه هرروزهم به تعدادمون اضاف میشه!ازسربیچارگی؛فقر؛بیکاری،گرونی وتورم وصدهادرد ورنج دیگه که خدائیش صدقه سر ای دولتکو بیشترهم وابیده اصلا شو وروز ما خوو نداریم که!!همش بیداریم وزجرمیکشیم. وقتی یادحرف رئیس جمهورمیفتوم که تو تلوزیون موقع انتخابات گفت: ما آنچنان رونق اقتصادی و درآمدسرشار سی مردم ایجادکنیم که اصلا به45تومن یارانه نیاز نداشته باشن وا بعد ازچندسال....اوضاع حالامون که بد وبدترشده میبینوم ومقایسه میکنوم تمام وجودوم تش میگیره... کو عمل فقط حرف.حرف.حرف
کارشناس استانداری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
0
0
یکی نیست به اقایان بگه این بیت المال کجا رفت ؟؟؟؟؟جناب سالاری کجایی ؟؟؟؟؟؟خیلی جای تاسف خیلی نه بی نهایت
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۹
0
0
دلواپسین کجایین کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر: