سه‌شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - 2018 October 23
کد خبر: ۲۰۵۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
سوک: مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت:2هزارو 500 میلیارد تومان در سال 96 و 97 در حوزه تلفن ثابت پیش بینی سرمایه گذاری شده که همه آن ها در دست اجراست.
به گزارش سوک رسول سراییان در بازدید از مخابرات شهرستان دیر استان بوشهر در گفت وگو با ایرنا افزود: مهمترین اولویت ها و برنامه ها در دولت دوازدهم، توسعه شبکه های تلفن نسل چهارم است که در شهرهای مختلف در حال توسعه است.

وی یادآورشد: توسعه شبکه های نسل چهارم باعث افزایش کیفیت و سرعت بخشی به ارائه خدمات می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهارداشت: در حوزه ارتباطات ثابت نیز توسعه زیر ساخت فیبر نوری به عنوان اولویت اصلی در نظر گرفته شده است تا مردم از برکات آن بهره ببرند.

وی در رابطه با تعرفه جدید اینترنت گفت: تعرفه جدید اینترنت شب گذشته اعلام شده و از فردا شب مردم می توانند با مراجعه با پرتابل های شرکت مخابرات ایران تعرفه های جدید اینترنت خریداری کنند.

سراییان افزود: در چهارسال گذشته ١١ هزار میلیارد تومان درحوزه تلفن همراه تری جی و فور جی سرمایه گذاری شده است و درحوزه تلفن ثابت نیز در سال ٩٦ و ٩٧ مبلغ 2500میلیارد تومان پیش بینی سرمایه گذاری شده که همه آنهادر حال اجراست.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درسفر یک روزه خود به استان بوشهر از عسلویه، کنگان، جم و دیر دیدن کرد و در جریان کارهای انجام گرفته مخابرات قرار گرفت.

شهرستان دیر با 64 هزار نفر جمعیت در فاصله 200 کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: