شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
کد خبر: ۲۰۵۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱
فرمانده انتظامي شهرستان گناوه خبر داد؛
سوک: فرمانده انتظامي شهرستان گناوه از دستگیری سارق خودرو بلافاصله پس از سرقت و کشف خودروی سرقتی خبر داد.
به گزارش سوک حسین احمدی اظهار داشت: در ساعت 08:45 امروز فردی طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام داشت یک دستگاه خودرو پراید متعلق به وی در سطح شهر گناوه به سرقت رفته است.

وی افزود: بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان به اجرا گذاشته شد و کلیه مسیرهای مواصلاتی توسط ماموران انتظامی شهرستان مورد کنترل دقیق قرار گرفت و پس از گذشت 20 دقیقه از اجرای طرح و فعال‌کردن واحدهای گشتی، خودرو سرقتی در خروجی شهر گناوه به سمت برازجان توسط ماموران پلیس شناسایی و مورد تعقیب واقع شد.

فرمانده انتظامی شهرستان عنوان کرد: در نهایت با اقدامات فنی پلیس خودروی سرقتی در روستای کدایی توقیف، سارق دستگیر و به همراه خوروی کشف شده به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.

احمدی افزود: به دلیل سهل انگاری راننده ،درب خودرو باز بوده و سوییچ نیز بر روی آن قرار داشته که این امر سبب ایجاد انگیزه برای فرد سارق شده است.  

احمدی توصیه کرد: رانندگان در هنگام ترک خودرو حتما شیشه ها را بالا بکشند و پس از اطمینان از قفل‌بودن درب خودرو آن را ترک کنند و همچنین هنگاهی که خودرو روشن است و یا سوییچ بر روی آن قرار دارد حتی برای لحظه‌ای آن را ترک نکنند./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: