چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 21
کد خبر: ۲۰۵۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
فرماندار شهرستان جم:
فرماندار شهرستان جم گفت: با وجود این که شدت زمین‌لرزه به خوبی در شهرستان جم احساس شد و مردم را دچار وحشت کرد اما بر اساس برآورده‌های انجام شده، خساراتی به این شهرستان ایجاد نشده است.

به گزارش سوک، فتح‌الله نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم اظهار داشت: با وجود این که شدت زمین‌لرزه به خوبی در شهرستان جم احساس شد و مردم را دچار وحشت کرد اما بر اساس برآورده‌های انجام شده، خساراتی به این شهرستان ایجاد نشده است.

وی با اعلام این که تیم‌های مدیریت امداد و نجات در سطح این شهرستان کاملا در آماده‌باش قرار دارند، افزود: تا به این ساعات هیچ گزارشی مبنی بر تاثیر این زلزله بر سطح شهرستان جم دریافت نکرده‌ایم هر چند که تیم‌های کارشناسی در سطح شهرستان در حال ارزیابی وضعیت موجود هستند.

فرماندار شهرستان جم تصریح کرد: با توجه به این که شهر جم بعد از ظهر امروز میزبان برگزاری مسابقه فوتبال بین دو تیم پارس‌جنوبی‌جم و مشکی‌پوشان مشهد است، تمام تمهیدات لازم برای برگزاری مناسب این دیدار خانگی، انجام شده و بر اساس زمان پیش‌بینی‌شده این دیدار در ساعت مقرر برگزار می‌شود.

نوروزی در خصوص وضعیت مدارس شهرستان جم در بعد از ظهر امروز گفت: تمامی مدارس در شیفت بعد از ظهر باز است و هم اکنون دانش‌آموزان در کلاس‌های درس حاضر هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: