سه‌شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - 2018 October 23
کد خبر: ۲۰۵۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
معاون استاندار بوشهر:
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: شرایط در کنترل تیم‌های امدادی است و برای جلوگیری از خساراتی که امکان دارد با زمین‌لرزه‌های جدید به وقوع بپوندد پس از نشست فوری مدیریت بحران استان، در گام اول مدارس شیفت بعد از ظهر امروز دو شهرستان دیر و کنگان تعطیل اعلام شده است.

به گزارش سوک،سیدمحمدحسن باستی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: از آنجا که استان بوشهر بر روی یک گسل زلزله قرار دارد، تمام سعی و تلاش ما این بوده که تیم‌های امدادی برای وقوع هر نوع زمین‌لرزه در سطح استان بوشهر در آمادگی کامل قرار گیرند.

 وی افزود: در این راستا و به محض وقوع زمین‌لرزه 4.9 دهم در مقیاس ریشتر که پیش از ظهر امروز به وقوع پیوست تیم‌های مختلف امدادی و کارشناسی به منطقه زلزله‌زده اعزام شدند تا ضمن کمک به مردم زلزله‌زده، شرایط هر گونه کمک را فراهم سازند.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر تصریح کرد: شرایط در کنترل تیم‌های امدادی است و برای جلوگیری از خساراتی که امکان دارد با زمین‌لرزه‌های جدید به وقوع بپوندد پس از نشست فوری مدیریت بحران استان، در گام اول مدارس شیفت بعد از ظهر امروز دو شهرستان دیر و کنگان تعطیل لعلم شده است.

باستی در خصوص میزان خسارات وارده این زمین‌لرزه عنوان کرد: تیم کارشناسی هم اکنون در این دو شهرستان حضور دارد و در حال ارزیابی میزان خسارات انجام شده است.

وی بیان کرد: از مردم می‌خواهیم که با نیت کمک به مردم زلزله‌زده، فعلا به منطقه نروند و اجازه دهند تا نیروهای امدادی به شکل تخصصی به وظایفشان در محدوده مناطق زلزله‌زده جنوب استان بوشهر عمل کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: