يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
رئیس حوزه هنری بوشهر:
سوک: رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: داستان نویسان و شاعران ما نباید در ارتباط با اشخاص، مشاهیر و رویدادهای معاصر خاموش باشند.
به گزارش سوک امید پارسایی فر در نشست با برخی از داستان نویسان استان بوشهر افزود: برای نمونه در آینده تاریخ بررسی می شود که سهم ادیبان ما در واقعه ای مانند زلزله کرمانشاه که کام همه را تلخ کرد به چه میزان بوده است.

وی بیان کرد: اکنون بهترین فرصت برای اهالی قلم و اندیشه ورزان فراهم است تا درمورد فتنه بزرگ داعش و تفکر سیاه این گروه تولید اثر داشته باشند.

وی بر حمایت از تولید آثار به روز تاکید کرد و گفت: آثار هنرمندانی که به حوادث و وقایع روز تعلق داشته باشند بطور ویژه مورد حمایت قرار می گیرند.

پارسایی فر اضافه کرد: در صنعت هنر و فرهنگ بین المللی هم همین اتفاق روی می دهد و قوی ترین موسیقی ها، فیلم ها و انیمیشن ها به فاصله اندکی پس از وقوع حوادث تولید می شوند.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر افزود: در این ارتباط از استادان شعر و نویسندگی انتظار است تا به علاقمندانی که تمایل دارند درمورد مسایل جهان معاصر، کشور و استان عکس العمل های فوری نشان بدهند، کمک کنند که نهادینه شدن چنین روندی باعث افزایش تولیدات ادبی می شود./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: