چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - 2018 October 24
کد خبر: ۲۰۵۸۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌های استان بوشهر خبر داد
فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌های استان بوشهر گفت: در مدت فعالیت یگان حفاظت فرودگاهی در کشور 26 مورد اقدام به هواپیماربایی و 100 مورد هم هواپیماربایی در زمین شناسایی و خنثی شد.

محمدرضا سلمان پور صبح امروز در نشست اعضای شورای فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه های استان بوشهر با تبریک 5 دیماه سی و چهارمین سالروز تشکیل حفاظت هواپیمایی در کشور اظهار داشت: در این مدت شاهد موفقیت 100 درصدی یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌ها در کشور بودیم.

وی بیان کرد: در مدت فعالیت یگان حفاظت فرودگاهی در کشور 26 مورد اقدام به هواپیماربایی و 100 مورد هم هواپیماربایی در زمین شناسایی و خنثی شد.

سلمان پور ادامه داد: در این مدت 70 شهید و 650 جانباز دوران دفاع مقدس و سوانح هواپیمایی تقدیم نظام و انقلاب شده است.

فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌های استان بوشهر با بیان اینکه از 65 فرودگاه کشور 5 فرودگاه در استان بوشهر است، اضافه کرد: در 9 ماهه سال جاری حفاظت و راهنمایی 600 هزار مسافر برای 5200 پرواز از فرودگاه‌های استان بوشهر با رعایت کامل ادب و احترام توسط یگان‌های حفاظت فرودگاهی انجام شده است.

وی ادامه داد: از این تعداد پرواز، 81 مورد خارجی بوده ضمن اینکه میزبانی از 1700 نفر از شخصیت‌های کشوری هم در پاویون فرودگاه‌های استان بوشهر انجام دادیم.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: