يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۸۰۹
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر گفت: هوشمند کردن خدمات مربوط به اطلاعات هویتی اقدام ارزشمندی است که در جهت رفاه حال مردم انجام شده و در مسیر خدمت رسانی بهتر به مردم است.

عبدالکریم گراوند در نشست با مدیران اداره کل ثبت احوال استان بوشهر اظهار داشت: پایه برنامه‌ریزی در کشور بر اساس داده‌های درست است و این امر جامعه را به سمتی می برد که برنامه‌ریزی و تصمیمات منطقی و کارشناسی باشد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین داده ها، آمار جمعیتی است، تصریح کرد: برای انجام امور مربوط به داده‌های جمعیتی، مناسبترین نهاد، سازمان ثبت احوال است.

استاندار بوشهر با اشاره به هوشمند کردن عملیات مربوط به اطلاعات هویتی در کشور بیان داشت: هوشمند کردن خدمات مربوط به اطلاعات هویتی اقدام ارزشمندی است که در جهت رفاه حال مردم انجام شده و در مسیر خدمت رسانی بهتر به مردم است.

گراوند تاکید کرد: در انجام امور برنامه‌ریزی حوزه های مختلف، باید از دوباره کاری پرهیز کرده و با استفاده از کار کارشناسی، برنامه ریزی و تصمیم گیری شود.

وی گفت: با توجه به وجود صنایع عظیم نفت و گاز در استان، شتاب رشد جمعیت در استان بوشهر بالاست لذا باید نگاه بلند مدتی در برنامه‌ریزی های آماری داشته باشیم.

استاندار بوشهر اضافه کرد: دقیق ترین و صحیح ترین منبع آمار وضعیت وقایع چهارگانه، سازمان ثبت احوال است و نگاه ما به این گونه سازمان‌ها نگاه وظیفه‌ای است.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: