چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - 2018 October 24
کد خبر: ۲۰۵۸۳۷
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
سوک: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: 77 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح فاضلاب سایت بهمن مسکن مهر اختصاص یافت.
به گزارش سوک کیقباد یاکیده در جمع خبرنگاران افزود: اجرای خط انتقال، شبکه داخلی، خط انتقال اصلی و نصب انشعاب فاضلاب مسکن مهر سایت بهمن بوشهر در دستور کار قراردارد که با تخصیص این اعتبار به انجام می رسد.

وی اضافه کرد:15 میلیارد ریال از این میزان اعتبار برای اجرای شبکه فرعی و نصب انشعاب فاضلاب در مسکن مهر سایت بهمن هزینه شده است.

یاکیده اضافه کرد: در طرح فاضلاب مسکن مهر سایت بهمن 2کیلومتر شبکه فرعی اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت:330 واحد از 660 واحد مسکن مهر سایت بهمن در استان بوشهر به شبکه فاضلاب متصل است که 120 انشعاب فاضلاب از 220 انشعاب موجود کار شده و مابقی تا 10 روز آینده به شبکه فرعی متصل می ‌شود.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی خط کلکتور اصلی جمع ‌آوری فاضلاب به طول 800 متر در دست اجراست افزود: بر اساس برنامه‌ ریزی انجام شده تا اواسط دی ماه همه شبکه‌های فاضلاب مسکن مهر سایت بهمن بوشهر به این کلکتور متصل می ‌شود.

یاکیده با بیان اینکه طرح جمع آوری فاضلاب در شهرها و نقاط مختلف استان بوشهر در اولویت قرار دارد اظهار کرد: در این ارتباط طرح فاضلاب در سه شهر بوشهر، گناوه و دیلم نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اجرای خط انتقال فاضلاب سایت بهمن مسکن مهر بوشهر گفت: پیش بینی می ‌شود اواخر دی ماه جاری خط 2 کیلومتری شبکه فاضلاب سایت مسکن مهر بهمن بوشهر افتتاح شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بوشهر گفت: در زمان حاضر بیش از50 هزار خانوار بوشهری از طرح شبکه جمع‌آوری فاضلاب بهره‌مند هستند.

وی بیان کرد: طرح فاضلاب بوشهر 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با وارد مدار شدن بخشی از شبکه، روزانه بطور میانگین 42 هزار متر مکعب فاضلاب جمع‌آوری و تصفیه می ‌شود./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: