چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - 2018 October 24
کد خبر: ۲۰۵۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر:
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: نقش مهم و تاثیرگذار مقام رهبری در مدیریت جریان فتنه‌ای که به بهانه تقلب انتخابات می‌رفت تا نظام را دچار چالش جدی کند، قابل اغماض نیست و مردم نیز با ولایت‌مداری پشت سر رهبری قرار گرفتند.

به گزارش سوک، احمد لطفی صبح امروز در شوارای اداری کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: یکی از روزها سرنوشت‌ساز انقلاب که سبب بیمه این نظام شد، روز 9 دی است.

 وی افزود: در این روز مردم ایران اسلامی با یک حرکت خودجوش توانستند فتنه آمریکایی انگلیسی که توسط دستگاه‌های اطلاعاتی این کشورها طراحی و توسط فریب‌خوردگان داخلی به اجرا در آمد را کنترل و خنثی کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اعلام این که 9 دی ماه یوم الله است، تصریح کرد: نقش مهم و تاثیرگذار مقام رهبری در مدیریت جریان فتنه‌ای که به بهانه تقلب انتخابات می‌رفت تا نظام را دچار چالش جدی کند، قابل اغماض نیست و مردم نیز با ولایت‌مداری  پشت سر رهبری قرار گرفتند.

لطفی با اشاره به پیام 9 دی به حوزه بین‌الملل عنوان کرد: اتحاد و وحدت بین مردم ایران اسلامی و روحیه مقاوم‌پذیری آنها سبب شد، کشورهای همسایه نیز ایران را به عنوان یک الگویی در این بخش ببنند

 مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به تاثیرگذاری روابط عمومی در جلب اعتماد عمومی به برنامه‌های مشارکتی کمیته امداد، عنوان کرد: یکی از مهمترین بخش‌های این نهاد، روابط عمومی است که به دلیل این که زبان گویای این نهاد است در مجموع با ارائه گزارش‌های کاملا واقعی، سبب شده که مردم روز به روز بیشتر به این نهاد اعتماد داشته باشند.

وی ادامه داد: بخش روابط عمومی کمیته امداد توانسته است با یک جریان سازی خبری و تدوین و ارائه خدمات ارائه شده در این نهاد به جامعه به نوعی اعتماد مردم را جلب کند که در سرفصل‌های ارائه خدمات این نهاد حضور مردم کاملا مشخص است.

لطفی یادآور شد: مهمترین وظیفه این نهاد، توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت است که در این راستا از ظرفیت‌های پیرامونی از جمله مشارکت مردمی استفاده می‌‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: اگر طی سه سال اخیر شاهد یک نوع جنب و جوش مناسب در راستای اشتغال و توانمندسازی در بین خانواده‌های کمیته امداد هستیم بخش عمده آن مدیون روابط عمومی این سازمان است که توانسته ارتباط منطقی و خوبی را با جامعه ایجاد کند.

وی یادآور شد: با توجه به این که اساس‌نامه امداد، توسعه فرهنگ انفاق با تمرکز بر مسوولیت اجتماعی است باید این نوع رویکرد به خوبی در عرصه رسانه دیده شود تا با افزایش نقش مردم در حوزه های اجتماعی مواجه شویم.

لطفی گفت: در این راستا بسته‌های مناسبی از طریق روابط عمومی این نهاد در اختیار مردم قرار گرفته است.

 مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر عنوان کرد: برای این که اعتماد عمومی مردم نسبت به گذشته بیشتر شود از آمارپردازی دست کشیده و صرفا به بیان عملکردی پرداخته‌ایم که در جامعه عینیت داشته باشد.

وی با اعلام نتایج عینی مشارکت‌های مردمی در برنامه های این نهاد، گفت: در حالی که شاخص جمع‌آوری صدقات در سطح کشور 48 درصد است در استان بوشهر، 58 است که نشان می‌دهد این نهاد در جذب مشارکت‌های مردمی موفق عمل کرده است.

لطفی یادآور شد: اگر بتوانیم مشکل مردم را به خود مردم واگذار کنیم می‌توانیم در کمیته امداد با پشتیبانی مناسب نسبت به فقرزدایی اقدام کنیم./ فارس

نام:
ایمیل:
* نظر: