يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
سوک: فرماندار دیر گفت: بیان مشکلات و مطالبات حق قانونی مردم است اما باید مواظب باشیم که دشمن از این فضا بهره برداری علیه نظام اسلامی نداشته باشد.
به گزارش سوک حمزه اعتماد درجمع مدیران،رییسان شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان دیر افزود: رسیدگی به امور مردم رسالت مدیران است و نباید حل آن را به امروز و فردا واگذار کنند.

وی اظهارداشت: وحدت و همدلی نیاز امروز کشور است و همه باید دست به دست هم دهیم و خدمتگزار شایسته ای برای مردم باشیم و مردم هم بدانند که مسئولان تا توان دارند برای رفع مشکلات آنان تلاش می کنند.

اعتماد گفت: مدیران دستگاههای اجرایی در خود شهرستان مشکل مردم را برطرف و آن را به استان ارجاع ندهند.

وی گفت: شوراها و دهیاران درایمن سازی و مقاوم سازی بافت واحدهای مسکونی روستایی تلاش و نظارت داشته و تلاش کنند تا برای اجرای طرح های عمرانی در همراهی با اقدامات دولت افراد خیر را شناسایی کنند.

اعتماد با اشاره به ضرورت ستاد بحران روستایی افزود: ایجاد ستاد بحران برای مقابله با حوادث اضطراری و ستاد دهه فجر برای بیان خدمات دولت و نظام اسلامی در روستا نیاز است و دهیاران محلی برای تشکیل این دو ستاد در نظر بگیرند.

در این جلسه شماری از دهیاران و رییسان شوراهای بخش مرکزی، آبدان و بردخون مسائل و مشکلات حوزه روستاهای خود را بیان کردند.

شهرستان دیر با 54 هزار نفر جمعیت دارای سه بخش مرکزی، آبدان، بردخون و پنج شهر دیر، بردستان، آبدان، دوراهک و بردخون و دارای 70 روستای پنج خانوار به بالاست./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: