پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 13
کد خبر: ۲۰۵۹۳۰
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲
اندر حکایت شرکت مخابرات استان بوشهر؛
سوک: این مشترک تلفن ثابت چنین رویه ای را مشترک آزاری دانست و گفت مراجع ذیصلاح باید ضمن پاسخگو کردن مخابرات از آنان زیان هایی که به مردم وارد می کنند را دریافت کنند.
به گزارش سوک اخیرا شرکت مخابرات بوشهر برخی خطوط تلفن را به بهانه پرداخت نشدن آبونمان قطع کرده است.

برخی مشترکین تلفن ثابت در تماسی با "سوک" اعلام کردند اگرچه نسبت به پرداخت قبوض تلفن خود اقدام نمودند اما مخابرات هنوز تلفن آنان را وصل نکرده است.

آنان افزودند: متاسفانه علی رغم تماس های مکرر با امور مشترکین و حتی مدیرعامل اما کسی پاسخگو نیست.

یکی از مشترکین به خبرنگار "سوک" گفت: امروز در تماسی با 118 شماره تلفن امور مشترکین را دریافت کرده و با این واحد تماس گرفتم اما پس از چندین بار موفق به ایجاد ارتباط نشدم.

وی با بیان این که در تماس دیگری با 118 گفتم شماره ای بدهند که بتوانم با آن ها صحبت کرده و مشکلم را بیان کنم، افزود: اپراتور مربوطه شماره ای دیگر به بنده داد و اعلام کرد می توانید با این شماره مشکل خود را پیگیری نمایید اما این شماره نیز هرگز پاسخ نداد.

این شهروند معترض با بیان این که در تماسی دوباره با 118 از آنان خواستم شماره تلفن دفتر مدیرعامل مخابرات استان را به بنده بدهند، گفت: طی چندین تماس با این شماره اما هیچ صدایی از آن سوی خط شنیده نشد.

وی ادامه داد: در نهایت شماره تلفن روابط عمومی شرکت مخابرات استان را خواستم و پس از چند تماس موفق شدم با شخصی که نمی دانم کارشناس روابط عمومی بود یا مدیر آن صحبت کرده و مشکلم را مطرح کردم.

این مشترک تلفن ثابت اضافه کرد: البته شخص موردنظر در واکنش به اعتراض و عصبانیت بنده شماره تلفن و شماره همراه مرا گرفت تا پس از پیگیری نتیجه آن را اعلام کند.

وی با بیان این که پس از چند لحظه این شخص پیگیری کرده و طی تماسی به بنده گفت "مشکل رفع شده است" ابراز داشت: روابط عمومی به بنده اعلام کرد مشکل حل شده و شما می توانید از طریق شماره تلفن 20117 خرابی تلفن را بررسی نمایید.

این شهروند افزود: متاسفانه علی رغم پیگیری های متعدد اما تلفن بنده همچنان قطع بوده و کسی هم پاسخگو نیست.

وی با اشاره به تعطیلی روزهای پنج شنبه و جمعه در استان بوشهر گفت: بنده ظهر روز سه شنبه پول پرداخت کردم و باید تا شنبه صبر کنم تا مخابراتی ها سر فرصت از تعطیلات برگردند و اگر فرصتی برایشان باشد مشکل مرا رسیدگی کنند.

این شهروند با بیان این که کدام مسئول پاسخگوی خسارت هایی است که اینچنین به مشترکین وارد می شود، گفت: این که هم پول پرداخت کنید و هم روزها به دنبال وصل تلفن خود باشید به هیچ عنوان تکریم ارباب رجوع و مشترکین نبوده و نیست.

وی ابراز امیدواری کرد با رسانه ای شدن این موضوع تلنگری به مسئولین شرکت مخابرات استان بوشهر خورده تا از این پس هم پاسخ شهروندان و مشترکین را بدهند و هم به تعهدات خود در قبال مردم عمل کنند.

این مشترک تلفن ثابت چنین رویه ای را مشترک آزاری دانست و گفت مراجع ذیصلاح باید ضمن پاسخگو کردن مخابرات از آنان زیان هایی که به مردم وارد می کنند را دریافت کنند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۴
مهدی
|
United States
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
0
0
مخابرات در صدر فهرست ادارات غیر پاسخگو است. در چند مورد که بنده باهاش مواجه شدم واقعا غیر مسوولانه عمل کردن. دلایلش با مدیرانش
یاران جنوب
|
United States
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
0
0
والله قسم منم همین مشکلو داشتم بلایی بر سرم اوردن که با خواهش و التماس بعد از یک هفته تلفن منو برسی کردن شما حساب کنین سیم بان های مخابرات برای خودشون پادشاهی میکنن !! یه جوری باهات رفتار میکنن که انگار با رایس بانک مرکزی ایران داری صحبت میکنی !! داداش حقوق میگیری که کار مردمو راه بندازی والله قسم اینقدر شنگ همی سیم بانها زدم اینقدر التماس کردم که با هزار بدبختی مشکلمو حل کردن توروخدا تو رو به پیر به پیغمبر رسیدگی کنید آیا مخابرات استان بوشهر صاحبی توش نیست که به کار مردم رسیدگی کنه ؟
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
0
0
با سلام
این که توسط هم شهریمان بیان شد مشکل زیاد بزرگی نیست .چند سال پیش من و خانواده یه 2 روزی به مسافرت رفتیم بعد که برگشتیم متوجه شدیم شماره تلفن ما رو عوض کرده اند و به شخص دیگری داده اند شاکی شدیم گفتند کابل برگردان بوده است و شماره شما عوض شده در صورتی که در کوچه ای که زندگی میکنیم شماره هیچ کس عوض نشده بود .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
0
0
یکی ازبی پاسخگو ترین ادارات در استان بوشهر که هیچ اهمیتی به ارباب رجوع نمیده همین مخابراته
تو رو خدا سازمانهای بازرسی یه کم نظارتشون روی این سازمان بیشتر کنند
نام:
ایمیل:
* نظر: