پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 13
کد خبر: ۲۰۵۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
نماینده مجلس خبرگان:
سوک: نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور بموقع مردم در محکومیت ناآرامی های چند روز اخیر در برخی از شهرها پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های دشمنان نظام است.
به گزارش سوک آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری روز چهارشنبه در حاشیه راهپیمایی 'میثاق با ولایت' مردم بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: فتنه گران سالهاست با مردم دشمنی دارند و استکبار جهانی و همپیمانانشان همواره از ایجاد این گونه فضاها در ایران حمایت می کنند.

وی اضافه کرد: تنها دلسوز مردم مسئولان و خود مردم هستند.

حسینی بوشهری اظهارکرد: اگر همدلی و همراهی در فضای کشور بین مردم و مسئولان، مردم با مردم و مسئولان با مسئولان باشد و همه گوش به فرمان رهبرمعظم انقلاب به عنوان رهبری بیدار و آگاه که همه مسائل را رصد و دوستان و دشمنان را معرفی می کند باشیم جلو همه فتنه ها و ترفندها گرفته می شود.

وی یادآور شد: هرچند مشکلات و نابسامانی های معیشتی و اقتصادی در کشور وجود دارد ولی ملت ایران هیچگاه چشم طمع و حمایت به دشمن ندوخته اند.


حسینی بوشهری به ایرنا گفت: ملت ایران همیشه روی پای خود ایستاده و در هیچ برهه ای از زمان انتظار حمایت از دشمن را ندارد.

وی با تاکید برتوجه مسئولان به مشکلات مردم، گفت: دشمن از هر سوژه ای علیه ملت برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کند به همین دلیل مردم و مسئولان باید هوشیار باشند.

حسینی بوشهری اضافه کرد: روزهای آغازین حرکت های اخیر با مطالبات بحق مردم شروع شد و دشمن از این فضا برای اجرای فتنه های خود استفاده و فضای کشور را مسموم کرد.

وی یادآور شد: نمی توان مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را انکارکرد ولی مردم راضی نیستند، مشکلاتشان را با دشمن درمیان بگذارند.
نام:
ایمیل:
* نظر: