يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۵۹۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: تاکنون 75 درصد از سهم 20 میلیارد ریالی بانک سپه استان بوشهر در حوزه تسهیلات اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر پرداخت شده است.
به گزارش سوک احمد لطفی در نشست با رییس امور شعب و معاونین بانک سپه در استان بوشهر اظهار داشت: این نهاد در راستای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت، تمرکز مناسبی بر ارائه تسهیلات بانکی جهت اشتغال آنها کرده است.

 وی افزود: در این راستا و با استفاده از ظرفیت‌های موجود، پس از ارائه مشاوره شغلی به خانواده‌ها و با توجه به نوع مهارتی که در سرپرست و یا فرزندان این خانواده‌ها وجود دارد اقدام به راهنمایی آنها جهت اخذ تسهیلات بانکی ارزان قیمت جهت اشتغال می‌کنیم.

 مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: با رایزنی با روسای بانک‌های عامل در سطح شهرستان‌های استان و روسای امور شعب در سطح استان به دنبال تسهیل در  پرداخت وام‌های بانکی به مددجویان این نهاد هستیم.

لطفی با اشاره به تعامل خوب بانک سپه برای پرداخت تسهیلات بانکی به مددجویان این نهاد گفت: تاکنون 75 درصد از سهم 20 میلیارد ریالی بانک سپه استان بوشهر در حوزه تسهیلات اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر پرداخت شده است.

وی بیان کرد: با توجه به این که همه پرونده‌های تسهیلات بانکی مددجویان این نهاد به بانک سپه ارسال شده، انتظار می‌رود که تا اواسط بهمن‌ماه تعهدات بانک سپه برای پرداخت تسهیلات به مددجویان این نهاد، 100 در صد پرداخت شود.

رییس امور شعب بانک سپه استان بوشهر در این نشست اظهار داشت: از جمله مشتریان خوش‌حساب مجموعه بانک سپه در زمینه برگشت تسهیلات و پرداخت به موقع اقساط، مددجویان کمیته امداد هستند.

فاضل کاویانی افزود: شرایط پرداخت تسهیلات در مجموعه بانک سپه برای مددجویان با حفظ حقوق بانک به نحوی است که در کمترین زمان ممکن امکان پرداخت‌ تسهیلات فراهم می‌شود.
منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: