يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۶۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
سوک: در این آیین علیداد سوادکوهی به عنوان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان دیلم معرفی و ازتلاش وزحمات علی گشتاسبی نیا سرپرست سابق تقدیر شد.
به گزارش سوک فرماندار دیلم گفت: خدمت رسانی به مردم در اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان با مستقر شدن رئیس دائمی آن تسهیل می شود.

حسن اسماعیلی در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره تعزیزات حکومتی این شهرستان افزود: یکی ازمطالبه های همیشگی وبه حق مردم بویژه درفضاهای اجتماعی نبود رئیس دائم در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بود که این مشکل برطرف شد.

وی گفت: مدیران کل استان تنها تعلق به شهرستان بوشهر ندارند و باید برای برطرف کردن موانع وبررسی مسایل ومشکلات حوزه مدیریتی خود به شهرستان ها سرکشی کنند.

فرماندار دیلم با تقدیر از تلاش ماموران نیروی انتظامی درزمینه حفظ امنیت تاکید کرد: نیروی انتظامی درارایه مصاحبه وگزارش های خود درزمینه کشف کالای قاچاق وممنوعه ازمبادی ایست و بازرسی شهید موسوی که مربوط به مردم این شهرستان نبوده دقت لازم را انجام دهد.

وی اظهارکرد: معیشت مردم این شهرستان از دیرباز وابسته به دریا ودریانوردی بوده و درصورت هرگونه مشکل درامرصادرات و واردات از گمرک ، اقتصاد منطقه متلاشی خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر نیز با تقدیر از فرماندار پرتلاش این شهرستان گفت: با افزایش نیروی انسانی و حضوردائمی رئیس اداره تابعه این مدیریت در دیلم، خدمت رسانی به مردم فعال ترخواهد شد.

زهرا افضلی نیا افزود: باید با ارتباط و تعامل با تمامی دستگاههای اجرایی وعملکرد مثبت سیستم نگاه مردم به این دستگاه را تغییر دهیم .

در این آیین علیداد سوادکوهی به عنوان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان دیلم معرفی و ازتلاش وزحمات علی گشتاسبی نیا سرپرست سابق تقدیر شد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: