يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۲۰۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
سوک: فرماندار گناوه گفت: باتوجه به اینکه دهه فجر امسال تقارن با ایام فاطمیه دارد از برنامه ریزان انتظار داریم حرمت این ایام را حفظ و رعایت کنند.
به گزارش سوک سیدعلی پاک نژاد در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: ایام الله دهه فجر یادآور خاطرات به ثمرنشستن انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام راحل است و باید همه دستگاه های اجرایی با دبیر ستاد همکاری و مساعدت لازم داشته باشند.

وی اظهارکرد: اداراتی که در این دهه طرح افتتاحی و اجرایی دارند و تاکنون به ستاد اعلام نکردند اقدام کنند.

فرماندارگناوه گفت: اجرای برنامه های دهه فجر بویژه طرح های افتتاحی و اجرایی کوتاه و به گونه ای باشد که خدمت رسانی به مردم در ادارات دچار وقفه نشود.

وی با اشاره به حوادث اخیر در برخی شهرها افزود: به برکت خون شهدا انقلاب اسلامی بیمه شده و دشمنان نخواهند توانست خدشه ای به نظام وارد کنند.

پاک نژاد، از ادارات این شهرستان خواست تا نسبت به مسایل ایمنی و حفاظتی حوزه های خود اهتمام جدی داشته باشند.

فرماندار گناوه به دیدار اخیر رئیس جمهوری با وزیر و معاونان وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: رئیس جمهوری در این دیدار انتقاد را حق مردم دانستند و فرمودند که آنان صاحب کشور هستند و همه افتخار ما مسئولان این است که نماینده مردم و امانتدار امور کشور هستیم و حق دارند که بر کارهای ما نظارت کرده و انتقاد کنند.

وی بیان کرد: مردم مطالباتی دارند که بخشی از آن اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی است و باید همه این مطالبات مورد توجه قرار بگیرد بخشی دیگر از سخنان رئیس جمهوری دراین دیدار بود.

فرماندار گناوه از سفر استاندار بوشهر به این شهرستان در روزهای آینده خبر داد و گفت: ادای احترام به شهدا، بازدید از چند طرح فعال، نیمه فعال و راکد، نشست رفع موانع تولید و با سرمایه گذاران و کارآفرینان و دیدار با شهروندان از عمده برنامه های استاندار در این سفر است.

وی از اداراتی که تاکنون نسبت به مبادله موافقت نامه طرح های خود اقدام نکردند، خواست بجد پیگیری و تا هفته آینده گزارش کار به فرمانداری ارایه دهند.

دبیر ستاد گرامیداشت دهه فجر گناوه گفت: دهه فجر متعلق به هیچ گروه و قشر خاصی نیست و همگان باید در هرچه باشکوهتر برنامه های این دهه همکاری کنند.

اسکندراحمدی افزود: رعایت حرمت ایام فاطمیه در برنامه های دهه فجر مدنظر دستگاههای اجرایی قرار گیرد.

غلامعلی عرب زاده رئیس شورای اسلامی شهر ریگ نیز خواستار توجه و اهتمام جدی مسئولان ذی ربط در رفع معضل فاضلاب این شهر به عنوان تهدید جدی برای سلامتی مردم منطقه شد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: