يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 20
کد خبر: ۲۰۶۸۱۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
تخریب هدفدار هاشم زاده توسط سایت اصلاح طلب!
سوک: به نظر می رسد دیدگاه های سیاسی در برخی رسانه ها آنچنان نفوذ کرده که برای تخریب جناح رقیب حاضرند واقعیت ها را نادیده گرفته و برای حفظ موقعیت دوستانشان آدرس غلط به مردم بدهند.
به گزارش سوک پایگاه خبری خلیج فارس به دلیل عدم توفیق در معرفی شهردار موردنظرش مدتی است کیوان هاشم زاده، عضو اصولگرای شورای شهر بوشهر را هدف تخریب خود قرار داده و در حالی که این شورا دارای نه عضو می باشد اما سعی دارد نوک پیکان انتقادتش را به سمت وی نشانه بگیرد.

صبح امروز شنبه، این وبسایت در خبری نوشت: "وعده هاشم زاده عضو شورای شهر بوشهر درباره بهره برداری تقاطع غیرهمسطح میدان آزادی در دهه فجر عملی نشد. باید دید مدیریت شهری برای این پروژه چه زمان جدیدی در نظر خواهد گرفت؟"وبسایت خبری خلیج فارس در حالی سعی دارد به افکار عمومی القا کند که علی رغم وعده های هاشم زاده اما هنوز خبری از اتمام این پروژه نیست که شهروندان بوشهری عنایت دارند از زمان وعده این عضو شورا به مردم تاکنون، پروژه از پیشرفت قابل ملاحظه ای برخوردار شده است.

از طرفی هنوز تا زمان وعده هاشم زاده زمان باقی مانده است و نگاهی به پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان آزادی نشان می دهد پس از مصاحبه این عضو شورا، تلاش ها برای اتمام این پروژه بیشتر شده و با روند موجود این طرح یا تا پایان بهمن ماه و یا حداکثر با مدت اندكي تاخیر به بهره برداری خواهد رسید.شایسته بود پایگاه خبری خلیج فارس نگاهی به پروژه هایی می انداخت که همفکران سیاسی آنان به مردم وعده داده و علی رغم گذشت چند سال هنوز هم در مراحل کلنگ زنی درجا می زنند.

در حال حاضر پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان آزادی بوشهر در چند شیفت کاری در حال انجام بوده و هاشم زاده به طور خاص پیگیرِ اتمام آن می باشد و تقريبا بسياري از اوقات وی را مي توان بر روي اين پروژه - حتي نيمه شب - حاضر ديد.

انتقادات مسئولین این وبسایت از هاشم زاده در حالیست که پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان آزادی بوشهر تقریبا تاخیری طولانی مدت داشت و اگرچه این پروژه حدود سه سال طول کشید اما به دلیل رپرتاژ و آگهی هایی که وبسایت و هفته نامه خلیج فارس از شهرداری وقت می گرفتند، هرگز حاضر نشدند لب به انتقاد بگشایند اما اکنون که این پروژه با تلاش های شبانه روزی در حال اتمام بوده و به زودی شهروندان بوشهری شاهد قیرپاشی و آسفالت آن خواهند بود ولی مسئولین این هفته نامه و وبسایت حبری سعی دارند حقایق را وارونه جلوه داده تا بتوانند از آن ها بهره برداری کنند.به عبارت دیگر اگر این پروژه تا پایان دهه فجر هم افتتاح نشود اما با پیگیری هایی که توسط هاشم زاده در حال انجام است، با تاخیری چند روزه یا نهایت یک ماهه به بهره برداری خواهد رسید و این در حالیست که هم اکنون پروژه هایی توسط دوستان و همفکران مسئولین پایگاه خبری خلیج فارس در حال انجام بوده که علی رغم وعده های چندین ساله اما هنوز تا زمان افتتاح چند سال دیگر هم زمان لازم است و این گروه به دلیل ملاحظات سیاسی از بیان آن ها خودداری می کنند.

از طرفی بهتر بود مسئولین پایگاه خبری خلیج فارس نگاهی به تحرکات درون شورا انداخته و به جای انحراف افکار عمومی به مردم اعلام کنند چه کسانی در درونِ این شورا سنگ اندازی کرده و مانع از انجامِ بعضی کارها در شهر می شوند؟آیا بهتر نیست با مردم صادق باشند و به افکار عمومی اعلام کنند چه کسانی هر روز برای شهر و شهرداری حاشیه سازی می کنند تا روند انجامِ پروژه ها کند شده و پروزه های شهری را به شکست بکشانند؟

به نظر می رسد دیدگاه های سیاسی در برخی رسانه ها آنچنان نفوذ کرده که برای تخریب جناح رقیب حاضرند واقعیت ها را نادیده گرفته و برای حفظ موقعیت دوستانشان آدرس غلط به مردم بدهند.البته در اين باره گفتني هاي بسياري وجود دارد كه در آينده بيشتر به آن ها اشاره خواهد شد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۳
ملکوت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
1
0
طلا که پاک هست چش به خاک هست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
1
1
برادر نیاز به حضور شبانه روزی کسی نیست بلکه میبایست تلاش برای اتمام این پروژه کوجک باشند
کارمندشهرداری
|
United States
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
5
0
واقعا اقای هاشم زاده داره تلاش خودش میکنه.کاش برخی از اعضا شورا هم بجای حاشیه سازی برای شهر وشهرداری به ایشون درجهت پیشبرد امور شهری کمک میکردن.
نام:
ایمیل:
* نظر: