يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 20
کد خبر: ۲۰۶۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
در رقابت های نونهالان روی داد؛
سوک: تیم نونهالان شاهین شهرداری بوشهر یکی از موفق ترین تیمهای فوتبال این باشگاه محسوب می شود که از سال گذشته تا کنون 5 جام قهرمانی را تصاحب کرده و فصل گذشته نیز تا آستانه صعود به لیگ برتر نیز پیش رفت اما بخاطر یک گل اختلاف تفاضل گل از صعود به لیگ برتر بازماند.
به گزارش سوک میثم وفایی مربی موفق این تیم مجددا در فصل جاری تیم خود را آماده کرد و در رقابتهای شهرستان بوشهر با 6 پیروزی پیاپی با کسب مقام قهرمانی رقابتها به رقابتهای لیگ استان راه یافت.

رقابتهای لیگ استان در 3 گروه 5 تیمی آغاز شد و شاهینی ها با اقتدار به عنوان تیم اول گروه صعود کردند تا در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 2 بر صفر تیم سهند عالیشهر را مغلوب کنند و در مرحله نیمه نهایی نیز در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 5 بر 2 تیم خوب و مدعی پارس چنوبی جم را مغلوب کردند تا با راهیابی به دیدار فینال و پیروزی 3 بر صفر در برابر تیم پارس خلیج فارس بوشهر به مقام قهرمانی استان دسته یافته و ضمن دفاع از مقام قهرمانی خود در فصل گذشته به رقابتهای کشور را یافتند.

شاگردان میثم وفایی در این رقابتها به به ثمر رساندن 31 گل و دریافت 3گل بهترین خط حمله و دفاع را به خود اختصاص دادند و معین رضایی کاپیتان گلزن شاهینی ها با به ثمر رساندن 15 گل در 7 بازی آقای گل رقابتها شد و میثم وفایی نیز به عنوان مربی برتر رقابتها معرفی شد.

در همین راستا با میثم وفایی سرمربی تیم نونهالان شاهین شهرداری بوشهر هم کلام شدیم که اظهار داشت: رقابتهای لیگ استان در سطح کیفی بالایی برگزار شد و اکثر تیمها مدعی بودند و شاهد رقابتهایی نزدیک بودیم و برای رسیدن به مقام قهرمانی مسیر سختی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی تیم نونهالان شاهین شهرداری بوشهر افزود: خوشبختانه تیم شاهین شهرداری از لحاظ بدنی در شرایط خوبی بسر می برد و با تمرینات مدوامی که داشتیم در اکثر بازیهای از لحاظ قوای جسمانی بر حریفان برتری داشتیم.

وفایی اشاره کرد: بازیکنان تاکتیک پذیر و مستعدی در ترکیب تیم داریم که توانایی بازی در چند پست مختلف دارند و همین امر باعث شد تا با تنوع تاکتیکی و سیستم های مختلفی در برابر حریفان ظاهر شویم.

وی تاکید کرد: با رسیدن به مقام قهرمانی و صعود به رقابتهای کشوری برای موفقیت نماینده استان انتظار داریم دیگر باشگاهها با ما همکاری کنند و با در اختیار گذاشتن بازیکنان خوب خود در موفقیت شاهین شهرداری سهیم باشند.

سرمربی تیم نونهالان شاهین شهرداری بوشهر در خصوص برگزاری رقابتها نیز گفت: رقابتهای نونهالان با نظم و ترتیب خاصی برگزار شد که زحمات مجموعه هیات فوتبال بخصوص آقایان نجفی، عبدی پور و توسلی جای تقدیر و قدردانی دارد.

وفایی تصریح کرد: در راستای این موفقیت جا دارد از همکارانم در کادر فنی و اجرایی آقایان احسان دریانورد، عبدالرضا کللی، امین بزرگ، سحاد خلیلی، عبداله احتشامی، محمد مبرز و سجاد علیمرادی تشکر ویژه ای داشته باشم و همچنین حمایتهای مدیریت باشگاه آقایان دمشقی و ایزدپناه و آقای باستین مدیریت تیمهای پایه تقدیر و سپاسداشت داشته باشم.


نام:
ایمیل:
* نظر: