يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 20
کد خبر: ۲۰۶۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
بر خلاف دیگر نقاط کشور؛
سوک: هوای پاک و بهاری در کنارِ آرامش دریا و وجود پرندگانِ زیبا همه و همه دست به دست هم داده تا استان بوشهر به یکی از مراکز مهم گرشگری در جنوب کشور تبدیل شده و همه ساله در فصل زمستان و نوروز جمع کثیری از هموطنانمان به این استان سفر کنند.
به گزارش سوک این روزها برعکس اکثر نقاط کشور که هوایی سرد و گاها برفی را پشت سر می گذارند، استان بوشهر دارای هوای مطبوع و بهاری می باشد.

همه ساله در فصل زمستان استان بوشهر به ویژه مرکز استان پذیرای میهمانانی از سراسر کشور می باشد و مردم ایران با حضور در شهرهای ساحلی این استان، از زیبایی ها و طبیعت بوشهر بهره می برند.

هم مرزی استان بوشهر با خلیج فارس و حضور پرندگان زیبا در ساحل مرکز استان صحنه های بسیار زیبایی را رقم زده است.

این روزها به ویژه در پایان هفته ها و روزهای تعطیل مسافرینی از نقاط مختلف کشور به سواحل بوشهر سفر کرده و تعطیلات خوبی را در شهرهای مختلف این استان سپری می کنند.شهروندان بوشهری نیز از هوای مطبوع بهاری در زمستان استفاده کرده و با حضور در سواحل، لحظات زیبایی را پشت سر می گذارند.

هوای پاک و بهاری در کنارِ آرامش دریا و وجود پرندگانِ زیبا همه و همه دست به دست هم داده تا استان بوشهر به یکی از مراکز مهم گرشگری در جنوب کشور تبدیل شده و همه ساله در فصل زمستان و نوروز جمع کثیری از هموطنانمان به این استان سفر کنند.

آمار مسافرین چند میلیونی در سال های گذشته نشان می دهد این استان از ظرفیت های بسیار بالایی برای جذب توریست و گردشگر برخوردار بوده که شایسته است مسئولین با برنامه ریزی و سرمایه گذاری بر روی آن بتوانند زمینه اشتغالزایی و کسب درآمد برای شهروندان آن به ویژه جوانانِ جویای کار را فراهم کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: