سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۰۷۰۰۸
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۵
نیمه نخست دیدار صنعت نفت آبادان و پرسپولیس با برتری سرخپوشان میدان همراه بود.
تیم‌های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وسوم لیگ برتر از ساعت 17 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

فرشاد احمدزاده در دقیقه 13 و علی علیپور در دقیقه 27 موفق شدند گل‌های پرسپولیس را وارد دروازه صنعت نفت کنند.

ترکیب صنعت نفت آبادان: داود نوشی‌صوفیانی، حسین بغلانی، مسعود ابراهیم‌زاده، علی عبداله‌زاده، سعید لطفی، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، کرار جاسم، حامد پاکدل، محمد شادکام و لوسیانو پریرا.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا.

دقیقه 1: کرار جاسم وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد و به زمین خورد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت، اما داور نه تنها پنالتی نگرفت بلکه در ادامه به او تذکر جدی داد.

دقیقه 13: وحید امیری از سمت چپ ارسالی روی تیر دوم صنعت نفت داشت که فرشاد احمدزاده بدون معطلی توپ را وارد دروازه کرد.

دقیقه 17: گادوین منشا پشت محوطه جریمه صنعت نفت با حرکتی فردی خط دفاعی این تیم را به هم ریخت و پاسی به وحید امیری داد. ارسال این بازیکن ضربه سر منشا را به همراه داشت که توپ راهی اوت شد.

دقیقه 23: حامد پاکدل ارسالی روی دروازه پرسپولیس انجام داد که پیش از استفاده بازیکنان صنعت نفت، بیرانوند توپ را مهار کرد.

دقیقه 27: علی علیپور پشت محوطه جریمه شوتی سنگین به سمت دروازه صنعت نفت زد که دفع ناقص نوشی‌صوفیانی نتوانست مسیر توپ را ببندد و این توپ به گل دوم پرسپولیس تبدیل شد.

دقیقه 33: ارسال روی دروازه صنعت نفت با ضربه سر ناقص پرسپولیسی‌ها همراه بود و در ادامه مدافعان صنعت نفت توپ را به کرنر زدند.

دقیقه 43: وحید امیری بار دیگر ارسالی روی دروازه صنعت نفت داشت که نوشی صوفیانی در خروج اشتباه کرد و پرسپولیسی‌ها توپ را به منشا رساندند، اما مدافعان نفت اجازه ندادند او به سمت دروازه ضربه‌ای بزند. ضربه برگشتی هم توسط بازیکنان پرسپولیس راهی اوت شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: