سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۰۷۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
سوک:به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر طرح میز خدمت به پیشنهاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در مصلی های جمعه سراسر استان اجرا شد.
به گزارش سوک استاندار بوشهر افزود: براساس پیشنهاد نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر همه فرمانداران و مدیران دستگاههای اجرایی در قالب میز خدمت پاسخگوی مشکلات مردم هستند.
عبدالکریم گراوند اضافه کرد: برنامه میز خدمت ویژه دهه مبارک فجر است و سیاست مامبنی براین است که دستگاههای اجرایی در محل کار خود پاسخگوی مشکلات مردم باشند.
وی بیان کرد: تلاش می شود مدیران دستگاههای اجرایی در راستای اجرای قوانین و مقررات پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم باشند.
استاندار بوشهر با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری به افتخارات خود می افزایند.
مسئول ستاد نماز جمعه شهر بوشهر نیز گفت: طرح میز خدمت با پیشنهاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در راستای خدمت رسانی و پاسخگویی به مشکلات مردم در این شهر اجرا شد.
حجت الاسلام سید نعمت الله رکنی افزود: برهمین اساس در راستای تکریم ارباب رجوع، مسئولان ارشد استان روزهای جمعه در مصلای جمعه استان حضور می یابند و به طور آزاد، مستقیم و بدون تشریفات به خواسته های مردم پاسخ می گویند.
وی تصریح کرد: تاکنون دادگستری و استانداری بوشهر با حضور معاونان و مدیران دستگاههای تابعه برای خدمت رسانی و پاسخگویی به مشکلات مردم در مصلی نماز جمعه این شهر حاضر شده اند.
رکنی اضافه کرد: برنامه میز خدمت به غیر از برنامه ملاقات عمومی استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی است که در طول هفته برگزار می شود/ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: