سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۰۷۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
سوک:فرماندار دشتی گفت: در حال حاضر پوشش گاز رسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرتان به ۸۵ درصد رسیده است.
به گزارش سوک عبدالله نادری در جمع مردم شهر خورموج ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی وحدت و همدلی بین همه مردم و مسلمانان جهان بود.

وی افزود: امروز نیز تحت رهبری مقام معظم رهبری ما بیش از گذشته به اتحاد و همدلی در جامعه نیاز داریم.

نادری ادامه داد: یکی از مولفه‌های امنیت ملی وحدت ملی است که همه باید با هر نوع سلیقه و نگاه برای حفاظت از جمهوری اسلامی با وحدت و همدلی در کنار همدیگر قرار بگیریم و از این نظام دینی پاسداری کنیم.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران علی رغم همه طراحی و توطئه دشمنان تاکنون دستاوردهای زیادی در زمینه‌های مختلفی از جمله پزشکی، هسته‌ای، هوافضا، موشکی، علمی و غیره داشته و جزو برترین‌های دنیا بشمار می‌رویم.

نادری ادامه داد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید نیز گام‌های خوبی در راستای توسعه و پیشرفت کشور برداشته شده است که اجرای طرح تحول نظام سلامت، کاهش تورم، رشد اقتصادی، احداث سدها، رشد علمی، ایجاد فرصت های شغلی، فناوری نانو، توان دفاعی، فناوری، هوا فضا و هسته‌ای از جمله آنها است.

وی به برنامه های دهه فجر در سطح شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر ۱۸ پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال افتتاح که مرکز جامع سلامت شهید الیاس احمدی، سالن ورزشی زیارت ساحلی، سه مجتمع آبرسانی روستایی، پروژه‌های عمران شهری و روستایی، برق رسانی و گاز رسانی و آبیاری تحت فشار از مهمترین آنها است.

نادری تصریح کرد: همچنین  ۱۳ پروژه با اعتبار ۹۷ میلیارد ریال عملیات اجرایی آنها نیز آغاز شد.

وی با بیان اینکه پوشش گاز رسانی در شهرهای دشتی به صدر درصد رسیده است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر پوشش گاز رسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار به ۸۵ درصد رسیده است.

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاههای اجرایی در راستای رضایت مندی مردم از هیچ تلاشی دریغ نورزند، خاطر نشان کرد: مدیران نباید از انتقادات هراسی داشته باشند بلکه باید از آنها در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه برای توسعه شهرستان و رفع اشتغال جوانان دشتی نیاز به سرمایه گذاری داریم، اظهار کرد: مشکلات اشتغال شهرستان باید توسط مردم و جوانان خلاق و کارآفرین دشتی حل شود/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر: