سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۰۷۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
سوک:به مناسبت دهه مبارک فجر، هشت پروژه عمران شهری در بندر دیر با اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
به گزارش سوک حمزه اعتماد فرماندار شهرستان دیر در این آیین با تبریک دهه مبارک فجر، گفت: در دهه مبارک فجر امسال ۳۳ طرح با اعتبار ۲۵۶ میلیارد ریال در زمینه عمران شهری و روستایی در این شهرستان افتتاح و اجرایی شد.

اعتماد با بیان اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات بسیار ارزنده در کشور صورت گرفته است، اظهار داشت: در سال جاری ۳۷ میلیارد ریال اعتبار به عمران شهر دیر اختصاص یافته است.

فرماندار دیر خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید خدمات و اقدام هایی در این شهرستان در بخش زیرساخت های بندری، ورزش، فضای آموزشی، آب و برق و گاز، جاده و عمران شهری و روستایی انجام شده است

وی ادامه داد: امروز آنچه در نظام جمهوری اسلامی ایران اتفاق می‌افتد و ما به آن افتخار می‌کنیم به برکت خون همه شهیدان و مجاهدت همه کسانی است که از همه چیز خود گذشتند تا ما سربلند باشیم.

شهردار بندر ساحلی دیر در مراسم کلنگ زنی و افتتاح پروژه های عمرانی دیر با تبریک دهه مبارک فجر، گفت: بلوار ورودی غربی دیر به طول ۳۵۰ متر و عرض ۱۳ متر با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی عملیات اجرایی آن آغاز شد.

علی ابراهیمی افزود: به مناسبت دهه مبارک فجر،زیر سازی و آسفالت ۱۵ هزار متر مربع کوچه ها و معابر این شهر با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه برنامه زیرسازی و آسفالت سایر محلات دیگر شهر با همکاری مردم، شورای شهر و شهرداری در دستور کار است اظهار داشت: طی چهار ماه آینده مردم شهر دیر شاهد بهره‌برداری از آسفالت کوچه‌ها و معابر این شهر خواهند بود.

ابراهیمی با بیان اینکه در سال ۱۳۹۲ بالای ۸۰ درصد کوچه‌های شهر دیر خاکی بود که با حمایت دولت تدبیر و امید در زمان حاضر بالای ۸۰ درصد کوچه ها و معابر این زیرسازی و آسفالت شده است، گفت: پروژه ساحل‌سازی پارک لک لک با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی عملیات اجرایی آن آغاز شد.

شهردار دیر افزود: بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی به مساحت هزار و ۲۰۰ متر مربع با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال که یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال آن از محل اعتبارات استانی و ۴۰۰ میلیون ریال دیگر این پروژه از محل هزینه های داخلی شهرداری است به بهره برداری رسید.

مدیر آموزش و پرورش شهردارستان دیر نیز از افتتاح و کنگ زنی ۲ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال خبر داد.

احمد عبدالله زاده با تبریک دهه فجر افزود: عملیات اجرایی فاز دوم مرکز رفاهی فرهنگیان با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل درآمدهای اختصاصی مرکز رفاهی با زیر بنای هزار متر مربع در سه طبقه آغاز شد.

عبداله زاده اظهار داشت: زمین چمن مصنوعی مدرسه آیت الله سعیدی دیر به مساحت ۶۰۰ متر مربع با اعتبار ۶۳۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

مدیر اداره گاز شهرستان دیر نیز از آغاز عملیات اجرای احداث ساختمان اداره گاز شهرستان دیر خبر داد و گفت: اعتبار این پروژه ۲۸ میلیارد و  ۵۰۰ میلیون ریال ریال خواهد بود.

سعید حسینی افزود: پروژه ساختمان اداره گاز شهرستان دیر در زمینی به مساحت هزار و ۵۴۶ متر مربع و با زیربنای هزار و ۴۳۵ متر در ۳ طبقه به مدت ۱۸ ماه به بهره برداری خواهد رسید/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر: