سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۰۷۰۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
سوک:عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور گفت: اهل سنت در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی حضور فعالی دارد و فردا در پاسخ به فرمان رهبر معظم انقلاب، در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور و حماسی دارد.

به گزارش سوک شیخ خلیل افرا با تبریک سی‌ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با تاکید بر حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: از عموم مردم سلحشور و همیشه در صحنه استان بوشهر به ویژه جامعه اهل سنت دعوت می‌شود در مراسم راهپیمایی 22 بهمن حضور حماسی داشته باشند.

وی، با بیان اینکه جامعه اهل سنت همانند همیشه همگام و همسو با برادران شیعه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت می‌کنند تاکید کرد: اهل سنت استان بوشهر  با شرکت در مراسم راهپیمایی 22 بهمن به جهانیان اعلام می‌کنند که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب در همه صحنه‌ها برای دفاع از آرمان‌های امام راحل و انقلاب و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، حاضر هستند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با بیان اینکه ملت ایران اعم از شیعه و سنی از هیچ قدرتی واهمه ندارند گفت: فردا در پاسخ به فرمان رهبر معظم انقلاب، برادران و خواهران اهل سنت استان بوشهر با اتحاد و همدلی در راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشور و حماسی دارند.

شیخ خلیل افرا با محکوم کردن جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی بیان کرد: فردا با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن به جهان اعلام می‌کنیم که از هیچ قدرتی ترس و واهمه نداریم و انزجار خود را  از آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام می‌کنیم.

امام جمعه اهل سنت سیراف  نیز بر حضور ساکنان اهل سنت استان بوشهر در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و افزود: ساکنان شیعه و سنی ایران همیشه زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران ید واحده بوده‌اند و فردا نیز مانند گذشته با شکوه و اقتدار در راهپیمایی 22 بهمن شرکت  می‌کنند.

شیخ حسین افروز بیان کرد: برادران و خواهران اهل سنت سیراف در تمام صحنه‌ها حضوری فعال داشته‌اند و فردا با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر دشمنان انقلاب اسلامی را  ناامید و مایوس می‌کنیم/تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر: