يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 20
کد خبر: ۲۰۷۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
سوک: مردم در نقاط مختلف استان بوشهر امروز حضوری گسترده و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.
به گزارش سوک رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر همواره به این انقلاب و آرمان‌های آن وفادار هستند و امروز نیز بار دیگر وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت کردند.

نصرالله شفیعی اضافه کرد: امسال برای نخستین بار در ۱۲۷ نقطه استان بوشهر راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار شد و اخبار رسیده از نقاط مختلف استان بیانگر حضور گسترده و پرشور مردم در این راهپیمایی است.

وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت برنامه‌ریزی‌شده و منظم در بیش از ۹۰ روستا و ۳۷ شهر استان بوشهر از ساعت ۹ صبح آغاز شد که حضور گسترده مردم وجه اشتراک این راهپیمایی در نقاط مختلف استان بوده است.

در شهر بوشهر راهپیمایی مردم از بسیج مرکزی آغاز شد که تا میدان رئیسعلی دلواری در کنار آب‌های نیلگون خلیج فارس ادامه خواهد داشت.

سخنران راهپیمایی در بوشهر آیت‌الله سید احمد خاتمی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است.

از جمله شعارهای مردم در این راهپیمایی می‌توان به «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، «منافق و فتنه‌گر با کفر هم صدایند دشمن ِ انقلابُ و  مزدور آمریکایند»، «فتنه‌گران بدانند، ما از آنها بیزاریم برای دفع فتنه، آماده و بیداریم»، «راه نفوذ دشمنان مسدود است سازش با فتنه‌گران مردود است»، «دستور کار دشمنان حمایت از فتنه‌گران و این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» اشاره کرد/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر: