سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۰۷۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
سوک:امام جمعه موقت تهران گفت: پیش‌بینی رهبر انقلاب در مورد راهپیمایی تماشایی امسال در روز ۲۲ بهمن توسط مردم محقق شد.
به گزارش سوک آیت‌الله سید احمد خاتمی در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن در بوشهر با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اظهار داشت: مردم ایران امروز به راهپیمایی تماشایی که رهبر معظم انقلاب پیش‌بینی کرده بودند تحقق بخشیدند.

وی افزود: هر گام شما تیری بر قلب دشمنان و بیانگر آن است که تا آخرین نفس تمام مردم ایران پای این انقلاب ایستاده‌اند.

امام جمعه موقت تهران گفت: این راهپیمایی باشکوه شما مردم وفادار بوشهر که در تاریخ افتخاراتش مبارزه با انگلیس را دارد عناوین قرآنی نیز دارد.

وی تصریح کرد: انقلاب های مختلفی در جهان به وقوع پیوسته است که اکنون اگر مانده اند، جشن پیروزی آن نمادین و با حضور مسئولینشان برگزار می شود.

خاتمی بیان کرد: اما در انقلاب اسلامی ایران هر ساله جشن پیروزی با وحدت و حضور همه افراد با سلیقه های مختلف وفادار به نظام اسلامی و دین رقم می‌خورد.

وی گفت: مردم ما با این حضور نشان می دهند که اگر اختلاف سلیقه ها وجود داشته باشد اما وقتی پای مبارزه با دشمن باشد با یکدیگر متحد می‌شوند و دیوار بلند و مستحکمی در برابر هجمه‌ها، فشارها و توطئه‌ها می‌شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد: در دی ماه گذشته استکبار به کمک قانون منطقه و منافقین ترور کننده، اغتشاشی در ایران آفریدند و به خیال خامشان در پی آسیب رساندن به نظام مقدس اسلامی بودند اما حضور مردم در ۱۷ دی ماه و راهپیمایی امروز نشان داد که اجازه نمی دهند به نظام و انقلاب خدشه ای وارد شود.

وی افزود: مردم با حضور خود نشان دادند که اگر مشکلات و فشارهای اقتصادی، سوء تدبیر و فساد برخی از افراد داخلی است اما شکوه و عظمت انقلابی نیز وجود دارد.

خاتمی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی همچنان استکبارستیز هستند، بیان کرد: آمریکا شیطان بزرگ است و این شعار از ابتدای انقلاب بوده و تا کنون نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به نقش ولایت فقیه در تداوم این انقلاب، خاطرنشان کرد: ولایت فقیه اولین نقش در تولید و تداوم این انقلاب دارد و به همین دلیل است که امروز درایت، ایستادگی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب خاری در چشم دشمنان است.

امام جمعه موقت تهران با عنوان اینکه رهبری آینده این انقلاب را روشن می‌داند، تصریح کرد: مشکلات ماندنی نیست و هیچ گره ناگشودنی ماندنی نخواهد ماند/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر: