دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۲۰۷۱۰۶
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
سوک:در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ شاهد حضور گسترده نسل سوم و چهارمی‌ها هستیم.
به گزارش سوک در آغازین ساعات راهپیمایی درحالی شاهد حضور گسترده نسل سوم و چهارمی هستیم که جهان استکبار ادعا کرده بود به نحوی هجمه‌های فرهنگی خود را وارد کرده که از این انقلاب نا امید شده اند.

در اعتراضات اخیر این افرادنشان دادند که اگر چه بر برخی مسایل و مشکلات موجود نقد دارند اما این کشور و انقلاب را دوست دارند و راه خود را از خرابکاران جدا کردند.

یکی از این نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام خانواده ما در هر سنی که هستند حضور پیدا می‌کنند، چرا که واقعیت های زمان شاه را پدرم به ما گفته اند.

محسن جلالی بیان کرد: اینکه امکانات به صورت متوازن در بین همه مردم وجود نداشته یکی از مسائلی است که من را ترغیب میکند در حمایت از این نظام در راهپیمایی شرکت کنم.

وی خاطر شان کرد: امروز من می‌توانم آزادانه نظرم را بیان کنم، مسئولین رو نقد کنم و از همه مهمتر می‌توانم تحصیل کنم و در مهارتی که علاقه دارم فعالیت کنم.

یکی از بانوانی که فرزند خردسال خود را در آغوش داشت، بیان کرد: باید تمامی وقایع بدون کم و زیاد شدن به نسل های آینده گفته شود و این نقطه قوتی خواهد بود برای بقاء نظام مقدس اسلامی.

فاطمه بحرینی عنوان کرد: اینکه با از پیروزی با دستان خالی در برابر نظامی که خود را قدرتمند می‌دانست و وابسته به ابر قدرت‌های جهان بود، خود یک افتخار است و برای فرزند من و فرزندان نسل چهارمی انقلاب غرور آفرین است.

وی گفت: امروز فرزند من با اینکه پنج سال بیشتر ندارد، اما لحظه شماری میکرد تا پرچم در دست بگیرد و به راهپیمایی بیاید.

یک پیرمرد که به دلیل آفتاب سوزان پرچم ایران را روی سر خود گرفته بود و آرام همراه با راهپیمایان حرکت میکرد، بیان کرد: ما در طول تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی مشکلات داشته ایم اما هیچگاه زمان خفقان قبل از انقلاب را فراموش نمی‌کنیم.

عبدالرضا شبانی بیان کرد: اکنون اگر مشکلاتی است مانند این چهار دهه در کنار یکدیگر رفع خواهیم کرد چرا که هیچکس مثل خودمان دلش برای کشور و نظاممان نمی‌تپد.

وی افزود: امروز من در کنار جوانان و نسل‌های جدید انقلاب همگام می‌شوم که بگویم تلاش می‌کنم تا آخرین لحظه عمر قطره‌ای باشم در دریای عظیم معرفت و اتحاد کشور.

امروز همه اقشار آمدند؛ به دور از نزاع‌های سیاسی و مشکلات اقتصادی چرا که وقتی پای نمایش اقتدار و وحدت کشور باشد مسائل شخصی و داخلی در برابر آن معنایی ندارد.


نام:
ایمیل:
* نظر: