سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۰۷۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
سوک:معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: عملیات اجرایی ۵۴ پروژه محرومیت‌زدای روستایی با مشارکت استانداری و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان بوشهر همزمان در روستاهای دهستان‌ بوالخیرتنگستان، کبگان دشتی و دهرود دشتستان آغاز شد.
به گزارش سوک سیدمحمدحسن باستی در آغاز عملیات ساخت پروژه‌های روستاهای دهستان‌ بوالخیر تنگستان با بیان اینکه این پروژه‌ها با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اجرایی شده اظهار داشت: همزمان پروژه‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای سه دهستان بوالخیر تنگستان، کبگان دشتی و دهرود دشتستان آغاز شد.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای یاد شده خاطر نشان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه 50 درصد اعتبارات از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه  و 50 درصد مابقی از سوی استانداری بوشهر تامین می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه این پروژه‌ها در مدت یکسال تکمیل می‌شود افزود: پروژه محرومیت‌زدایی روستاهای بوالخیر تنگستان با اعتبار 35 میلیارد ریال اجرایی شده که پیش بینی می‌شود در دهه فجر سال آینده تکمیل و افتتاح شود.

باستی، بیان کرد: این پروژه‌‌ها در حوزه بندری، دریایی، تکمیل اسکله پهلوگیر، راهسازی، بهداشت و درمان و عمران روستایی است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور موفقی داشته است افزود: همواره تلاش برای افزایش رضایت مردم به ویژه مردم ساکن در نقاط محروم و روستاها مورد توجه و در این راستا خدمات سپاه در این عرصه قابل توجه و تقدیر است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بیان کرد: اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی  روستاهای  سه دهستان بوالخیر، کبگان و دهرود مصوب شده است که 50 درصد آن از سوی استانداری بوشهر و مابقی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان بوشهر تامین می‌کند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: